David Servis – China Golden Dragon 7:2 (kon.) | Tábor – Kobra 3:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 4:7 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 7:4 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:9 (kon.) | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 0:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 3:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Kolín – Příbram 3:4 (kon.) | Písek – Klatovy 3:4 (kon.) | Řisuty – Děčín 5:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:7 (2:1, 0:3, 2:3)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 11.12.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 25. kolo

V dnešním utkání za struny tahali hosté. A jak nám běželo skóre? První se trefili hosté, kdy ve 3. minutě skóroval Jiří Půhoný. Lvům se to líbilo jen tři minuty, kdy v přesilové hře zavěsil Vladimír Kýhos. V 15. minutě se rozjeli naši mladíci a Jan Bečvář se na to už nemohl koukat, tak vystřelil a od té doby Lvi vedou 2:1.
    Druhá třetina se Lvům vůbec nepovedla. Na 2:2 vyrovnal ve 22. minutě Jiří Půhoný, kterého je plný led. Na 2:3 zvýšil ve 27. minutě Vojtěch Havlas a na 2:4 upravil ve 38 minutě David Hrazdíra. Do třetí třetiny vstoupili lépe Mostečtí Lvi, kdy hned ve 41. minutě snížil na 3:4 Michael Čejka, než jsem to však stačil dopsat, tak na 3:5 zvýšil Milan Valášek. Na 4:5 snížil v 54. minutě Jakub Čmolík. Při power play domácích zvýšil do prázdné branky Jakub Luštinec a na konečných 4:7 zvýšil Jakub Hoskovec. Početný kotel hostujících fanoušků tak mohl slavit cenné vítězství. (20:24:25)

59:58
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    A ještě kosmetická úprava. Poslední branku zápasu střílí JAKUB HOSKOVEC. Asistence: Milan Valášek a Dominik Dušek

59:39
    V útočném pásmu při hře bez brankaře vypíchl kotouč Davidovi Šestákovi JAKUB LUŠTINEC a skóroval do prázdné branky

59:14
    Cenu fair play si teď zaslouží domácí Vítězslav Nedrda, kdy místo zakázaného uvolnění přiznal teč

56:01
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., sekání).

53:59
    Teď drží kotouč v náručí Šimon Zajíček

53:13
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Z nenápadné šance Lvů je tu branka, kterou střílí JAKUB ČMOLÍK, asistence: Milan Böhm a David Drašar

52:53
    Zakázané uvolnění hostů

50:48
    Krásné nahození Miroslava Poláka, Jan Janský nic neviděl a kotouč se od něj odrazil ani neví jak

50:29
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Brokeš – 2 min., hákování).

49:14
    Hlavní rozhodčí měl teď pohovor s kapitánem Lvů

48:38
    Lvi po vzoru Harryho Pottera čarují v útočném pásmu, ale zlatunka je teď na holích hostů

47:24
    Teď šla bomba od modré na hlavu brankového rozhodčího Jana Bertlíka, ten vytáhl krásný zákrok za plexisklem

46:28
    Po střele Davida Hrazdíry švihnu lapačkou Šimon Zajíček

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 6. Kýhos (Mála), 15. Bečvář (Drašar, Čejka), 41. Čejka (Kuncl, Böhm), 54. Čmolík (Böhm, Drašar) – 3. Půhoný (Dušek), 22. Půhoný (Hoskovec), 27. Havlas (Luštinec, Matějíček), 38. Hrazdíra (Valášek, Luštinec), 43. Valášek (Hrazdíra), 60. Luštinec, 60. Hoskovec (Valášek, Dušek)

Mostečtí Lvi: Zajíček (Hosnedl) – Havlík, Kuncl, Šesták, Havlůj (C), Fučík, Polák, Urbánek – Mical, Kýhos (A), Nedrda (A) – Mála, Bečvář, Drašar – Čejka, Böhm, Čmolík. Trenér: Machulda.
    HC Dvůr Králové n. Labem: Janský (Jeschke) – Matějíček (C), Franc, Tondr, Petira, Karlík, Mocek – Luštinec, Hrazdira, Brokeš – Havlas, Půhoný (A), Dušek – Šedivý (J), Valášek, Hoskovec. Trenér: Malinský.

Rozhodčí: Místecký – Kurtin, Beneš