Rusko – Švédsko 3:4 (kon.) | Česko – Finsko 4:3 (po pr.)
Čtvrtek 12.12.2019, 18:00 • enteria arena • turnaj O Pohár DHL • 26. kolo

Konec zápasu. (19:57:34)

60:00
    Pardubice poráží v domácím utkání Spartu za stavu 3:1.

59:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny a stav nasvědčuje dnešnímu vítězství Pardubic.

58:30
    Borovička i přes palbu Sparty zůstává klidný a vychytává každou střelu, která na něj přiletí.

57:39
    Sparta ztrácí drahocenný čas bojem o puk u mantinelu v útočném pásmu.

56:58
    Střela pražského Slavíčka skončila opět sklapnuta mezi betony domácího gólmana Borovičky.

56:40
    Hosté se rozhodli odvolat gólmana.

56:37
    Sparta si vyžádala oddechový čas.

56:36
    Borovička si připisuje další nádherný zákrok, když mezi své betony dokázal sklapnout střelu sparťanského Konečného.

55:23
    Pražský Klodner byl rozjetý na domácí branku, ale nedokázal zpracovat přihrávku a stav je tak stále 3:1.

54:04
    Pražští hráči začínají ztrácet naději. Dynamo si hlídá své pásmo a k ničemu hosty nepouští.

53:23
    Akce domácího Tobiáše se přenesla v menší šarvátku mezi týmy. Vše se ale rychle vyřešilo a hraje se dál.

53:00
    Hosté předvádí mnohem lepší hru než v předešlých třetinách a Borovička má tak plné ruce práce.

52:05
    Dynamo předvedlo nádhernou akci, ale Rozlílek se nedokázal prosadit svou střelou z levého kruhu.

50:28
    Praha zvýšila tempo a zápas nabírá obrátky.

49:17
    Ve velké šanci se naskytl sparťanský drobeček Bláha, ale Borovička si vede dnes skvěle.

48:29
    Sparta vyhrála vhazování a tlačí na pardubickou bránu jak jen jí síly dovolí.

48:12
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., podrážení).

Sára Zámečníková

Branky a nahrávky: 7. Rohlík, 16. Rohlík, 27. Costa (Hrádek, Kaštánek) – 19. Klimo (Gluzman, Klodner)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Nečas) – Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Secký, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Šťastný
    HC Sparta Praha: Cichoň (Čazimi) – Fiala, Bláha, Havlín, Prchal, Klodner, Tomek – Kuracina, Kulhánek, Klimo, Krchňák, Kropáček, Slavíček, Rubeš, Routa, Konečný, Arnošt, Gluzman, Čech

Rozhodčí: Barek – Pechánek, Roischel