APOEL – Sevilla 1:0 (kon.) | Basilej – Trabzonspor 2:0 (kon.) | Kluž – Celtic 2:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Lugano 1:1 (kon.) | Kodaň – Malmö 0:1 (kon.) | Frankfurt – Guimarães 2:3 (kon.)
Getafe – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Karabach – Dudelange 1:1 (kon.) | Linz – Sporting 3:0 (kon.)
Eindhoven – Rosenborg 1:1 (kon.) | Rennes – Lazio 2:0 (kon.) | Standard – Arsenal 2:2 (kon.)
AS Řím – Wolfsberger 2:2 (kon.) | Espanyol – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Porto – Feyenoord 3:2 (kon.)
Gent – FK Oleksandrija 2:1 (kon.) | Ludogorec – Ferencváros 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Alkmaar 4:0 (kon.)
Mönchengladbach – Başakşehir 1:2 (kon.) | Rangers – Young Boys 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Braga 2:4 (kon.)
Wolfsburg – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Besiktas 4:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Astana 4:1 (kon.)
Manchester United
4:0 (0:0)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 12.12.2019, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Evropská liga • Skupina L

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:53:17)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 6:12.

Je konec! Manchester United nakonec díky skvělému druhému poločasu poráží Alkmaar 4:0 a obsadí první místo ve skupině právě před svým soupeřem! Po slabém prvním poločase předvedli domácí po změně stran koncert. Skóre dnešního duelu otevřel Ashley Young, na jehož zásah navázal Mason Greenwood! O další čtyři minuty později navíc z pokutového kopu skóroval Mata a deset minut hrůzy pro Alkmaar završil svou druhou brankou Mason Greenwood! Ve zbytku utkání už se duel jen dohrával.

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Juan Mata dostal přihrávku na levou stranu, ale ani on už nikam nespěchá. Dnešní duel už se pouze dohrává. Domácí celek si zajistil první místo ve skupině.

89
    Axel Tuanzebe podklouzl při obranném zákroku v pokutovém území, ale dokázal se rychle zorientovat a ještě odehrál míč mimo velké vápno.

88
    Andreas Pereira si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti. Jeho skákavý pokus však hostující brankář Bizot dobře viděl a ukryl míč do rukavic.

87
    Chong táhl rychlý protiútok Manchesteru United středem hrací plochy. Domácí mladík po jednom ze soubojů upadl, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.

86
    Vlaar se ujal dirigentské taktovky a řídí rozehrávku Alkmaaru na polovině soupeře. Zkušený stoper poté hledal Stengse, ale toho o míč připravil Juan Mata.

85
    Žlutá karta také na straně Alkmaaru. Za svůj zákrok ji dostává Koopmeiners.

84
    Garner dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže měl velké problémy se zpracováním a nakonec přišel o míč. Ani jeden z týmů se už nikam nežene.

83
    Juan Mata zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centr španělského šikuly přiletěl na malé vápno, ale Vlaar balón přizvedl na rohový kop.

82
    Mladičký Laird si dnešní start okoření také žlutou kartou.

81
    Calvin Stengs si na hranici pokutového území připravil míč na levačku a technickou střelou pořádně protáhl Romera. Domácí brankář jeho pokus vyškrábl nad břevno!

80
    Teun Koopmeiners narýsoval zajímavou kolmici do pokutového území, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se za přihrávkou nerozběhl.

79
    Mata si v souboji na polovině soupeře dopustil šlapáku. Španělský záložník se svému soupeři okamžitě omluvil a možná i proto neviděl žlutou kartu.

78
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Oussama Idrissi, přichází Thomas Ouwejan.