Buffalo – Nashville 4:3 (kon.) | Tampa – Boston 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 1:0 (po pr.)
Florida – NY Islanders 1:3 (kon.) | Detroit – Winnipeg 5:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 6:5 (kon.)
St. Louis – Vegas 4:2 (kon.) | Calgary – Toronto 4:2 (kon.) | Arizona – Chicago 5:2 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 1:2 (kon.) | Vancouver – Carolina 1:0 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 3:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
8:2 (3:1, 3:0, 2:1)
PZ Kladno
Pátek 13.12.2019, 16:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu - play-down • 5. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava naprosto jednoznačně porazila PZ Kladno 8:2 a zapisuje si do skupiny o udržení další důležité body, se s Vámi loučí a hezký pátek přeje Tomáš Lysý. (12:17:41)

58:50
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava pokračuje v kanonádě, DANIEL PAVELEC dává druhou branku a zřejmě uzavírá gólový účet zápasu na 8:2. Asistence: Jan Nevšímal, Cyril Valach.

53:41
    Tak ještě jedno vyloučení – Adam Rynda jde ven za krosček.

Na vyloučení: 4-3.

51:44
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté v přesilovce decentně snižují stav, SEBASTIAN REDLICH snižuje na rozdíl "pouhých" pěti branek. Asistence: Tomáš Vosyka.

50:32
    Na trestnou lavici jde i jeden z jihlavských hráčů – jmenovitě Štěpán Šabatka. Bek Dukly je vyloučen za podrážení.

Na vyloučení: 4-2.

44:26
    PZ Kladno hraje v plném počtu.

42:26
    Dukla si zahraje po podrážení Rubáčka přesilovou hru.

Na vyloučení: 3-2.

41:19
    Demolice PZ pokračuje, Dukla totiž dává sedmou branku. Po asistenci na pátém gólu se nyní prosazuje CYRIL VALACH i sám a šťastná sedmička je na světě. Asistence: Jan Nevšímal.

40:01
    Do třetí třetiny nastupuje v brance PZ Kladno Tadeáš Port, který střídá Matouše Liemanna.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:05.

40:00

39:09
    Jihlavští hrají v pěti, Janda je zpět na ledě.

37:09
    Dukla bude hrát po podrážení Marka Jandy třetí oslabení.

Na vyloučení: 3-1.

36:29
    Troufám si říct, že o dnešním výsledku je rozhodnuto. Dukla po gólu JONÁŠE JUNGWIRTHA vede již o pět branek – 6:1. Asistence: David Polodna.

35:25
    Jihlava už vede o čtyři branky DANIEL PAVELEC rozezněl na zimáčku mezi pár fanoušky populární pátou, která právě odbyla. Asistence: Jan Nevšímal, Cyril Valach.

34:07
    Jihlava dvě vteřiny před koncem využívá přesilovou hru. MARTIN HRBEK se trefuje poprvé v nadstavbě a posílá Duklu do tříbrankového vedení. Asistence: David Polodna, Marek Melenovský.

32:09
    Hosté jdou poprvé do oslabení, Adam Rynda dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 2-1.

31:19
    Domácí hrají v plném počtu.

29:19
    Zatím pouze jeden hráč dnes usedl na trestnou lavici a je to opět slovinský hokejista Just Alojz Sopotnik, jenž jde tentokrát ven za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2.0.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:15.

20:00

18:23
    Dukla vede před koncem první třetiny již o dvě branky, když se prosadil JONÁŠ JUNGWIRTH, jenž dnes na jednu branku již nahrával. Asistence: David Polodna.

16:21
    Jihlava ale po třech a čtvrt minutách opět vede. Gól dává odchovanec jihlavského hokeje DAVID POLODNA, který se v průběhu sezony do Dukly vrátil ze zámoří. Asistence: Jonáš Jungwirth, Marek Melenovský.

13:02
    Dukla sice oslabení přestála, ale zkraje čtrnácté minuty je srovnáno. MILOŠ HANOUSEK se v nadstavbové části prosazuje podruhé. Asistence: Milan Cihelka.

08:18

06:18
    Just Alojz Sopotnik je první vyloučený dnešního zápasu, když jde ven za napadení.

Na vyloučení: 1-0.

01:02
    Jihlavští hokejisté jdou po 62 sekundách do vedení, když se prosazuje dvougólový střelec Dukly z posledního zápasu JAN NEVŠÍMAL. Asistence: Daniel Pavelec.

00:01

HC Dukla Jihlava: Pulda (Sigmund) – Šabatka, Adam, Macek, Janda, Hrbek, Sapík, Vovsík – Polodna, Melenovský, Jungwirth – Pavelec, Nevšímal, Valach – Juřička, Zdarsa, Sopotnik – Bulík. Trenéři: Marek Melenovský, Jakub Venc, Marian Morava.

PZ Kladno: Liemann (Port) – Zukriegel, Rubáček, Horn, Melichna, Šmejkal, Trojna, Deniger – Redlich, Vosyka, Kulich – Cihelka, Mikeska, Hanousek – Šilhavý, Rynda, Pospíšil – Jechumtál. Trenér:Pavel Křepelka

Rozhodčí: Maršálek – Tichý, Kučera.

Junioři Dukly vstoupili do nadstavbové skupiny o udržení dobře a po čtyřech zápasech mají devět bodů, když pouze jednou prohráli až v prodloužení. Bez bodů se zatím z ledu nevraceli. Pokud si budou chtít udržet pozici mezi prvními čtyřmi celky tabulky, kteří se přímo zachrání, měli by dnes vyhrát.

Ale ani Pracovní zálohy nebudou chtít dát kůži lacino. Kladenští jsou na devátém místě tabulky, když ze čtyř zápasů doposud nasbírali čtyři body za výhru a porážku za bod. Dvakrát pak prohráli bez bodů.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu ELIOD extraligy dorostu, ve kterém se proti sobě postaví HC Dukla Jihlava a PZ Kladno. Utkání začíná na Horáckém zimním stadionu v 16:30 a budeme Vám z něj přinášet změny stavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Nevšímal (Pavelec), 17. Polodna (Jungwirth, Melenovský), 19. Jungwirth (Polodna), 35. Hrbek (Polodna, Melenovský), 36. Pavelec (Nevšímal, Valach), 37. Jungwirth (Polodna), 42. Valach (Nevšímal), 59. Pavelec (Nevšímal, Valach) – 14. Hanousek (Cihelka), 52. Redlich (Vosyka)

PZ Kladno: Liemann (41. Port) – Zukriegel, Rubáček, Horn, Melichna, Šmejkal, Trojna, Deniger – Redlich, Vosyka, Kulich – Cihelka, Mikeska, Hanousek – Šilhavý, Rynda, Pospíšil – Jechumtál. Trenér:Pavel Křepelka

Rozhodčí: Maršálek – Tichý, Kučera