Liberec – Karviná 3:0 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Zlín – Opava 2:0 (kon.)
Příbram – Slovácko 1:4 (kon.) | Ostrava – Sparta 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Sobota 14.12.2019, 14:30 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:LIGA • 20. kolo

Už teď je jisté, že fotbalisté Olomouce přezimují na desátém místě tabulky. Bohemka stráví zimní přestávku na dvanáctém místě s náskokem šesti bodů na barážové příčky. To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek soboty! (16:33:29)

Zápas mezi Olomoucí a Bohemians končí dělbou bodů po remíze 1:1. Ve 30. minutě poslal hosty do vedení z dorážky Milan Havel, který tak zařídil poločasový stav. Po změně stran pomohl Hanákům k vyrovnání obrovskou hrubkou brankář Le Giang, kterému hodil aut Podaný, Le Giang následně nastřelil napadajícího Šimona Faltu a od jeho těla se míč odrazil do brány. Gólman Bohemky byl rozporuplnou postavou utkání, když totiž pomineme jeho chybu, tak několika hezkými zákroky svůj tým podržel. Po vyrovnání přišel velký nápor Sigmy, který rezultoval dokonce v nastřelené břevno Gonzáleze a tyč Vepřeka. Klokani ale postupně hru znovu vyrovnali a v posledních dvaceti minutách už pak stojí za zmínku jen pohotové zakončení Hály, které dokázal hostující brankář reflexivně vyrazit.

90+3

90+3
    Gonzáleze zastavil Jindříšek, který se vzápětí dostal s míčem do autu. Podle pomezního mu ho tam píchl protihráč a tak bude Bohemka ještě jednou vhazovat.

90+3
    Hosté dohrávají zápas na útočné polovině. Nyní tam vhazují.

90+2
    Keitův postup směrem dopředu zastavil rozhodčí. Míč už byl totiž před tím v autu.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty!

90
    Na Plškův nákop nedoskočil Texl. Pro míč si tak došel Le Giang.

89
    Jeden z domácích hráčů u lajny složil Bederku. Bohemka bude jen vhazovat.
    87. Hála si po závaru sebral míč a pořádně protáhl Le Gianga!

87
    Po nepřehledné situaci v šestnáctce Bohemky se nakonec dostal ke střele Martin Hála. Patrik Le Giang se alespoň trochu vykoupil za chybu při vyrovnávacím gólu a reflexivním zákrokem dokázal míč vytěsnit na roh!

86
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Ibrahim Keita.

86
    Mojmíra Chytila včas zastavili stopeři Bohemky. Mladý útočník se tak k zakončení nedostal.

85
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Sladký, přichází Jiří Texl.

84
    Fanoušci Bohemians ve svém sektoru vyvěsili transparent, kterým vyjadřují nespokojenost s prací generálního ředitele klubu. Mezitím se nám chystají střídání na obou lavičkách.

83
    Jan Záviška se neprosadil proti Zimovi. Bude se jen kopat od brány Olomouce.

82
    Dnešní utkání sleduje 2412 diváků.

81
    González zahrál nedovoleně proti Bederkovi. Myslím, že se míče dotkl rukou a to se sudímu nelíbilo.

80
    Jemelka dobře zvládl běžecký souboj s Nečasem a situaci z pohledu Sigmy s přehledem vyřešil.