Hoffenheim – Augsburg 2:4 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:4 (1:1)
FC Augsburg
Pátek 13.12.2019, 20:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:27:53)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 9:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 10:7.

Je konec. TSG 1899 Hoffenheim na domácí půdě prohrál s FC Augsburg 2:4.
    Do utkání lépe vstoupili hosté, protože už v 11. minutě se prosadil hostující hráč Philipp Max. Ovšem odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a o tři minuty později srovnal Robert Skov. Následně toho nebylo moc k vidění, jelikož Hoffenheim už do poločasu jen marně dobýval branku Augsburgu.
    Vstup do druhé části zápasu se opět podařil Augsburgu skvěle, jelikož se v 50. minutě dopustil penaltového faulu Akpoguma a následný pokutový kop proměnil Philipp Max. O šest minut později šli hosté už do dvoubrankového vedení po gólu Fredrika Jensena. V 80. minutě sice snížil Jürgen Locadia, ale v 85. minutě se po dalším smrtícím protiútoku prosadil Iago a poslal Augsburg do vedení 4:2. V nastaveném čase ještě Koubek vyrazil střelu Kramariće do tyče a gól tak už nepadl.
    Augsburg zvítězil nad Hoffenheimem 4:2.

90+4

90+4
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází André Hahn.

90+3
    Fantastický Tomáš Koubek, který vyrazil tvrdou střelu Andreje Kramariće do tyče a posléze obrana Augsburgu dostala balón do bezpečí!

90+1
    Domácí nyní získali autové vhazování na polovině soupeře, ale násedný centr končí jen v moci Koubka.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Florian Grillitsch spíše z frustrace poslal k zemi Sergio Córdovu a Augsburg tak bude opět u balónu.

88
    Tohle už je pro domácí velice frustrující, jelikož nyní se nachytal v dalším ofsajdu Sargis Adamjan.

87
    Tentokrát skončil balón jen v zámezí a Tomáš Koubek tak bude mít odkop od své svatyně.

86
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Ohis Felix Uduokhai.

85
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož hosté jdou do vedení 4:2! Hoffenheim přišel o míč a Augsburg se tak opět dostal do smrtícího protiútoku, který zakončil k levé tyči po přihrávce Niederlechnera z levé strany IAGO. Asistence: Florian Niederlechner.

85
    Hoffenheim tak opět musí vymýšlet co s míčem uprostřed hrací plochy, protože hosté jsou velice zataženi.

84
    Augsburg se urputně brání a opět dokázal dostat balón co nejdál od své svatyně.

83
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Sergio Córdova.

82
    Nyní přišel nákop domácího mužstva, který ale skončil jen v rukou Tomáše Koubka.

Michal Raška

Branky: 14. Skov (Rudy), 80. Locadia (Skov) – 11. Max (Niederlechner), 50. Max (pen.), 56. Jensen (Niederlechner), 85. Iago (Niederlechner)

Karty:   7. Samassékou (HOF)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek (72. Baumgartner), Akpoguma, Bičakčić (61. Locadia), Skov – Grillitsch – Bebou, Samassékou (29. Geiger), Rudy, Adamjan – Kramarić.
    Náhradníci: Pentke – Stafylidis, Nordtveit, Rupp, Geiger, Hübner, Baumgartner, Locadia, Vogt.

FC Augsburg: Koubek – Lichtsteiner (86. Uduokhai), Gouweleeuw, Jedvaj, Max (90+4. Hahn) – R. Khedira, Baier – Richter, Niederlechner, Iago – Jensen (83. Córdova).
    Náhradníci: Luthe – Córdova, Pedersen, Gregoritsch, Sarenren-Bazee, Schieber, Uduokhai, Oxford, Hahn.

Rozhodčí: Bibiana Steinhausová – Tobias Christ, Marcel Unger