Rizespor – Kasımpaşa 0:3 (kon.) | Gençlerbirliği – Göztepe 3:1 (kon.) | Galatasaray – Ankaragücü 2:2 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
3:1 (2:1)
Göztepe SK
Sobota 14.12.2019, 15:30Turecká Superliga • 15. kolo

Domácí celek díky povedenému prvnímu poločasu a dobře odehrané druhé polovině utkání bere body z tohoto duelu za výhru 3:1. Body tak zůstávají doma. Hosté jen jednou vystřelili na branku, ale dokázali se prosadit. (16:59:11)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 2:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:11.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Fabrício Baiano (Gençlerbirliği S.K.).

90+3
    Abdoulaye Diallo (Gençlerbirliği) si dobře vyskočil pro míč, který dokázal vybojovat. Následně bude rozehrávat od své branky.

90+2
    Domácí Halil Pehlivan se pokoušel odcentrovat před branku, ale výborně se vrátil Wallace, který akci zneškodnil.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Domácí hrají aktivněji, to už ale běží poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí celek vede o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase.

86
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Sefa Yilmaz.

86
    Stefano Napoleoni to napálil z první, jeho rána končí výrazně mimo branku.

85
    Hlavní sudí Cakir viděl útočné faul Göztepe, a proto útočná akce končí.

84
    Beto senzačně zastavil střelecký pokus Stéphane Sessègnona, jehož pokus vyrazil, pak už hráli obránci.

83
    Obrovská šance pro hosty, ale domácí brankář proti střele soupeře vytáhl skvělý zákrok.