SHC Maloměřice – Plzeň 21:32 (kon.) | Dukla – Hranice 33:24 (kon.) | Královo Pole – Lovosice 23:20 (kon.)
Jičín – Nové Veselí 26:25 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 30:34 (kon.)
SKKP Handball Brno
23:20 (13:5)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 14.12.2019, 17:00Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek sobotního večera. Na viděnou. (18:38:20)

Lovosice pojedou v příštím kole opět na venkovní palubovku, tentokrát do Karviné. Brno bude o další body bojovat ve Frýdku-Místku, který letos vyhrál jen jedno utkání z celkových třinácti.

SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice 23:20 (13:5)
    Nejvíce branek: Petrović 5, Dostalík 4, Bosák 3 – Trkovský 10/1, Kupa 4/1, Holubec 2. Rozhodčí: Novotný, Dočkal. Sedmimetrové hody: 4/3 – 6/3. Vyloučení: 4:2.

Brno vstupovalo do druhého poločasu díky skvěle chytajícímu Fabiánovi s náskokem osmi gólů, ten se ale rychle rozplynul, neboť Lovosice načaly druhou část hry sedmi góly v řadě a dotáhly se ve 44. minutě na rozdíl jediné branky. Střelecké trápení domácího týmu ukončil až v patnácté minutě druhé půle Koubek, Brno se ale od té doby opět v útoku zvedlo a nakonec si dokráčelo pro vítězství 23:20. V tabulce se tak Brněnští dotáhli právě na svého sobotního soupeře, oba týmy mají nyní shodně deset bodů.

Konec zápasu. (23:20)
    60
    Duel ale skončí lépe pro Brno! Tečku udělal za střetnutím Dostalík, jehož ránu vyrážel padající Rangl těsně zpoza brankové čáry. (23:20)

60
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Libor Horut). (22:20)
    60
    Trkovský ještě vykřesává střelou mezi Fabiánovy nohy naději. (22:20)
    59
    Za faul na brankovišti vyloučen hostující Holubec. Následný sedmimetrový hod proměnil ranou o zem Kučera. (22:19)

59
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (21:19)

59
    75 vteřin před koncem druhé části hry si Brno vybírá oddechový čas. (21:19)
    59
    Brněnští ztratili balon a Lovosice se rychle vrhly do útoku. Na pravé straně palubovky se uvolnil ke střele na vzdálenější tyč Konárik. (21:19)
    58
    Jiří Motl přidává velice rychle další lovosický zásah. Tak že by přeci jen ještě náznak dramatu? (21:18)
    58
    Trkovský pokračuje ve svém střeleckém galapředstavení. (21:17)

58
    Souběžně s domácím vyloučením si vybírá čas na poradu hostující trenér Pavel Farář, který ještě nic nebalí. (21:16)

58
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Viktor Hastík). (21:16)

57
    Ke střele z bezprostřední blízkosti brány se v pádu dostal Bosák, zamířil ale nad horní tyč. (21:16)
    56
    Už osmou branku v utkání zaznamenává Jaroslav Trkovský. Ten dnes obstaral polovinu zásahů svého celku. (21:16)