Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 7:3 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Detroit Red Wings
Neděle 15.12.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:42:47)

3. Tyler Bertuzzi

Je konec. Montreal to už neodvrátil. Montreal byl sice lepším týmem, ale o jednu jedinou branku prohrál. V první třetině otevřel skóre Bertuzzi. Na jeho trefu navázal až v čase 47:42 Green, jedinou branku zápasu vstřelil v poslední minutě Tatar. Hosté mohou za výhru vděčit jedině fantasticky chytajícímu Bernierovi, který soupeře dokázal parádně udržet na uzdě.

59:38
    Hosté vyhazují, nevypadá to špatně pro ně.

59:24
    Zakázané uvolnění hostů.
    59:14 Tomáš TATAR - 1:2

59:14
    Montreal právě vstřelil branku!
    Na modrou čáru dostal nahrávku TOMÁŠ TATAR a z voleje to napálil na branku. Jeho rána byla tak tvrdá, že se vrátila zpět, ale rozhodčí měl přesné oči. Asistence: Tomáš Tatar, Joel Armia.