Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.) | Nashville – Dallas 1:4 (kon.)
Edmonton – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Los Angeles 5:4 (1:0 po s.n.) | Tampa – Washington 2:5 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:3 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:2 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 7:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 15.12.2019, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

55:29
    Bude se vylučovat, což domácímu týmu výrazně hatí plány. Keller (ARI) se při snaze získat kotouč provinil podrážením, hostující obrana si bude moci na dvě minutky vydechnout.

48:23
    Zcela zbytečným zákrokem se v útočné třetině prezentoval Wayde Simmonds (NJD), který dostává menší trest za sekání a oslabuje tím své mužstvo v hodně špatný okamžik.

35:29
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Schmaltz – 2 min., sekání).

19:51
    A ještě jedno vyloučení, přesilovou hru si na konci první a zejména v úvodu druhé třetiny zahrají hosté. Alex Goligoski (ARI) trefil Wooda do obličeje vysokou holí, za což dostává menší trest.

13:41
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., držení hole).

06:33
    Nyní si však Arizona zahraje úvodní přesilovou hru zápasu. P. K. Subban (NJD) ostře zastavil postupujícího Kellera, jeho trest je nakonec klasifikován jako podrážení. Dočkáme se brzkého vyrovnání skóre?

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 16. Goligoski (Hinostroza) – 3. J. Boqvist (Wood), 52. Palmieri

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Oesterle, Ness – Fischer, Dvorak, Schmaltz – Hinostroza, Stepan (A), Keller – Kessel (A), Söderberg, Crouse – Garland, Richardson, Grabner.
    New Jersey Devils: Blackwood (Cormier) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Severson, Müller – Palmieri (A), Hischier, Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, J. Hughes, Zacha – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Rozhodčí: Rooney, Nicholson – Gibbs, Mach