Česko – Švédsko | 1:3 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 2:0 (kon.) |
Anaheim – NY Rangers | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Calgary – Carolina | 0:4 (kon.) | | | Nashville – Dallas | 1:4 (kon.) |
Edmonton – Toronto | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – Philadelphia | 4:1 (kon.) | | | Montreal – Detroit | 1:2 (kon.) |
Florida – Boston | 2:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Los Angeles | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Tampa – Washington | 2:5 (kon.) |
Arizona – New Jersey | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 4:3 (kon.) | | | San Jose – Vancouver | 4:2 (kon.) |
Winnipeg – Philadelphia | 7:3 (kon.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Česko – Rusko | 1:5 (kon.) | | | USA – Česko | 2:1 (po pr.) |
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 3:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 3:1 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Vsetín – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Žďár n/S | 7:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Přerov | 2:5 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Kobra | 2:0 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Poruba | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Písek – Chrudim | 4:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Martin | 5:2 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Zlín sledge | 3:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 4:3 (kon.) |
Sokolov – K. Vary | 4:5 (1:2 po s.n.) |
HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo | 3:1 (kon.) | | | Poběžovice – Tango Klatovy | 3:2 (kon.) | | | Tomahawk – HC Vizi | 2:2 (kon.) |
Zlín – Kladno | 7:2 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 2:7 (kon.) | | | Kladno – Pardubice | 6:1 (kon.) |
Zlín – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 7:0 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 4:3 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (1:2)
HC Baník Sokolov
4:5
(2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
55:29
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Adam Raška – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
28:09
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Marek Švec – 2 min., podrážení).
|
|
20:59
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomeček – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
7. Kuběna, 11. Vracovský, 51. Kovařík, 57. Vrána – 1. Černoch, 6. Zabloudil, 34. Raška, 49. Zabloudil, rozh. náj. Vildumetz.
Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Belko, Gerát
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kovařík (SOK)
0:0 Skuhravý (KVA)
2. série:
0:0 Vracovský (SOK)
0:1 Černoch (KVA)
3. série:
1:1 Zadražil (SOK)
1:1 Raška (KVA)
4. série:
1:1 Vrána (SOK)
1:2 Vildumetz (KVA)
5. série:
1:2 Fečo Michal (SOK)
HC Baník Sokolov:
Fečo D. (Pitoňák) – Přindiš, Vodička, Rulík, Michálek, Pařízek, Kadeřávek – Kovařík, Zadražil, Švec – Vracovský, Kverka, Osmík – Rohan Tomáš , Vrána, Kuběna – Tomeček, Fečo Michal
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (40. Mokrý) – Rohan Martin, Zavřel, Mikyska, Kořán, Bernáth, Klejna – Adámek, Skuhravý (C), Černoch – Zabloudil, Vildumetz, Černý – Šafář, Raška, Záruba – Holub
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (40. Mokrý) – Rohan Martin, Zavřel, Mikyska, Kořán, Bernáth, Klejna – Adámek, Skuhravý (C), Černoch – Zabloudil, Vildumetz, Černý – Šafář, Raška, Záruba – Holub
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grech, Zubzanda – Belko, Gerát
Diváci:
Kamila Stříteská Ströer