UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno 10:1 (kon.)
UK Kings Prague
10:1 (3:0, 4:0, 3:1)
VUT Cavaliers Brno
Pondělí 16.12.2019, 18:30 • PADOK Icerink, Praha 10-Strašnice • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo

Odsud z PADOK Icerinku je to ode mne pro dnešek vše. Loučím se s vámi a někdy příště na počtenou! (20:43:31)

Ve Strašnicích je dobojováno! Pražané prokázali svou převahu a zaslouženě berou tři body. Brněnským se víceméně dařilo jen ve třetí třetině, avšak i v ní to stačilo jen na jediný gól.

59:45
    Přesto se UK nevzdává a i v posledních vteřinách to zkouší.

58:58
    Tým UK se drží v útočné třetině. Cavaliers ale proti nim nasadili taktiku důrazné osobní obrany a tělem tak blokují hráče domácího týmu.

58:34
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Souboj mezi Prahou a Brnem dopadá tak, jak by dopadnout měl, tým UK vsítil desátou branku! O tu se po samostatném výpadu středem kluziště postaral OLIVER GLITTA. Bez asistence.

58:34

58:12
    Jakub Kaleta už se napřahoval ke střele. Puk mu ale nakonec podjel pod hokejkou a toho využili Cavaliers k vlastnímu brejku.

57:30
    A když už se dostali do útočného pásma, tak pouze na jeho hranici, kterou má ovšem pražský tým pod kontrolou.

57:03
    UK v této přesilovce již dvakrát vyhodilo kotouč přes všechny čáry. Cavaliers tak musí stále pozvolna rozehrávat od vlastní branky.

56:34
    Vyloučení v týmu UK Hockey Prague (Ondřej Černý – 2 min., pozdní dohrání).

56:13
    Cavaliers nahodili kotouč do pásma. Místo pokračování akce ale vyjeli vystřídat, čehož využila k brejku UK, avšak také k ofsajdu.

55:34
    Více práce má momentálně Daniele Brugioni, jehož hráči UK masivně ostřelují. Brněnský gólman ale za žádných okolností nepřipustí desátý gól do své branky.

55:08
    Na to Brněnští reagují svými rychlými kontry. Ty ovšem vezmou za své zpravidla na přechodu mezi středním a útočným pásmem.

54:02
    Karlovka ale díky tomu dostala svého soupeře pod tlak a dobývá branku Cavaliers.

53:16
    Nahrávku od Martina Antala převzal celkem brzy Jakub Kaleta, který se okamžitě vyřítil mezikružím do útočné třetiny. V klíčovém momentu ale branku Brugioniho vysoko přestřelil.

52:46
    Obrana UK ale po nějaké době vyvezla kotouč do středního pásma, kde se o něj rozhořel tuhý boj. Vítězně z něj vyšli Cavaliers.

52:04
    V posledních chvílích přidává Brno na své útočné aktivitě a snaží se o maximální snahu o vstřelení další branky.

47:41
    Obrana Brna následně dokázala ubránit samostatný nájezd domácího týmu a zakončení z pravé strany.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 3. Arnošt, 11. Martínek (Glitta), 14. Martínek (Karoch, Piovarči), 23. Velas (Arnošt), 34. Havelka (Halberštát), 35. Martínek (Bořík), 40. Arnošt (Steklík, Hakl), 45. Piovarči, 45. Hakl (Steklík, Halberštát), 59. Glitta – 47. Dlouhý

UK Kings Prague: Novák (Med) – Karoch, Havelka, Černý, Duben, Beran, Dlabola – Rubeš, Kaleta (A), Martínek, Halberštát, Bořík, Piovarči, Velas, Glitta, Hakl, Hyršl (C), Steklík, Arnošt.
    VUT Cavaliers Brno: Bartošek (31. Brugioni) – Groma, Antal (C), Vávra, Dobšák, Kučera, Imlauf – Vilímek, Malý, Dlouhý (A), Malíř, Stupka, Kmoníček, Hubáček.

Rozhodčí: Vokřál – Gabriel, Zmeškal.