Boston – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:3 (po pr.)
Philadelphia – Anaheim 4:1 (kon.) | NY Islanders – Nashville 3:8 (kon.) | Detroit – Columbus 3:5 (kon.)
Winnipeg – Carolina 3:6 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (kon.)
Calgary Flames
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Pittsburgh Penguins
Středa 18.12.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (05:33:31)

Česká stopa v utkání
    Michal Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:09
    Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:23

1. Tristan Jarry (PIT) 33 zák., 97,1%
    2. Cam Talbot (CGY) 29zák., 93,5%
    3. Jevgenij Malkin (PIT) 1+1

Pittsburgh zvítězil na ledě Calgary 4:1, když se mu povedlo ovládnout druhou polovinu střetnutí. Až do 33. minuty domácí Flames vedli, ale od zmíněné minuty se začali prosazovat pouze hráči Penguins, kteří ve druhé třetině otočili skóre a ve třetí třetině přidali dvě branky do prázdné klece.

59:20
    Jarry ještě přerušuje hru zákrokem lapačkou.
    58:22 Kris LETANG - 1:4

58:22
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Calgary ještě jednou odvolalo brankáře, ale KRIS LETANG od vlastní branky odpálil puk do prázdné klece a přidává poslední ránu do nadějí domácích. Bez asistence.

58:02
    JEVGENIJ MALKIN střílí gól do prázdné branky z útočné modré čáry. Asistence: Bryan Rust, John Marino.

57:29
    Domácí hrají bez brankáře! A málem okamžitě inkasovali, střelu přes celé kluziště ale zastavil na vlastní modré čáře obránce, který po puku skočil.

57:15
    Hraje se dlouho bez přerušení a Pittsburgh drží puk převážně mimo své pásmo.

56:40
    Guentzel zahrozil z levé strany, Talbot ale nakonec zasahovat nemusel, puk k němu neprošel.

55:35
    Calgary se nedaří usadit v útočném pásmu a vytvořit souvislý tlak na branku soupeře.

54:49
    Malkin vypálil ještě ze středního pásma, Talbota tím nepřekvapil. Hra pokračuje.

54:01
    Postavení mimo hru domácích. Komerční pauza.

52:52
    Na druhé straně Monahan přinutil Jarryho přerušit hru.

52:38
    Tanev zpoza kruhů napálil dobře postaveného brankáře Talbota.

52:25
    Čas se Calgary velmi rychle krátí

52:01

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 17. J. Gaudreau (Rieder, Backlund) – 33. Marino (M. Pettersson, Kahun), 34. Rust (Letang, Malkin), 59. Malkin (Rust, Marino), 59. Letang

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, Backlund – Tkachuk, E. Lindholm, Mangiapane – Lucic, D. Ryan, Dubé – S. Bennett, Rieder, Frolík.
    Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Marino, Letang, J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Ruhwedel – Guentzel, Malkin, Rust – Aston-Reese, McCann, Kahun – Galchenyuk, Blueger, B. Tanev – Simon, Lafferty, Noesen.