Boston – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 4:3 (po pr.)
Philadelphia – Anaheim 4:1 (kon.) | NY Islanders – Nashville 3:8 (kon.) | Detroit – Columbus 3:5 (kon.)
Winnipeg – Carolina 3:6 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (kon.)
Vegas Golden Knights
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Minnesota Wild
Středa 18.12.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Nosek (VEG) 1+0, 1 střela, čas na ledě 10:55 (06:50:03)

1. Chandler Stephenson (VEG) 1+0
    2. Mark Stone (VEG) 0+2
    3. Shea Theodore (VEG) 1+0

Domácí hokejisté dokázali díky povedené druhé třetině vyhrát tento zápas na Minnesotou Wild 3:2 a získávají další body do tabulky. Rozhodující branku vstřelil Tomáš Nosek.

59:43
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu.

59:26
    Mnoho času už hostující celek na vyrovnání nemá, navíc jeho snahu zastavilo postavení mimo hru.
    58:45 Zach PARISE - 3:2

58:45
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hostující celek se dokázal při hře bez brankáře prosadit, kotouč do branky dostal obranou Vegas nepokrytý ZACH PARISE. Asistence: Kevin Fiala a Ryan Suter.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, domácí hokejisté míří za výhrou, hosté se pokouší zdramatizovat zápas.

57:18
    Minnesota hraje bez brankáře.

57:18
    Oddechový čas pro hosty.

56:46
    Alex Tuch v souboji jeden na jednoho přišel o kotouč.

56:22
    Tomáš Nosek se pokoušel narušit rozehrávku soupeře, ale nepodařilo se mu to. Následně se Wild dostali do útočného pásma.

55:40
    Jonas Brodin rozehrává od své branky. Ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Matt Dumba hledal před brankou spoluhráče, ale Paul Stastny otáčí směr hry.

54:32
    Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.

54:17
    Nico Sturm (Minnesota) pálil z velmi dobré střelecké pozice, Marc-Andre Fleury si s jeho střelou poradil a zvládl i dorážku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 40. Theodore (Mark Stone), 47. Nosek (Carrier) – 20. Zuccarello (E. Staal, Dumba), 59. Parise (Fiala, Suter)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Dumba, Brodin, Soucy, Menell, Hunt – Donato, E. Staal, Zuccarello – Parise, V. Rask, Fiala – Greenway, Kunin, M. Foligno – Hartman, Sturm, Johnson.

Rozhodčí: Chmielewski, Meier – Toomey, Devorski

Diváci: 18.220