New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 19.12.2019, 15:00 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 29. kolo

To je ode mě vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek čtvrtečního odpoledne. (16:56:46)

Třetí třetina přinesla pouze jeden jediný gól, a to na straně domácího týmu. Matěj Kořenek svým druhým gólem v zápase stvrdil výhru Hanáků 4:1.

59:20
    Domácí jsou kompletní.

58:25
    Lukáš Pírek ujížděl do brejku, ale mířil příliš vysoko.

58:00
    A Mácha znepříjemňuje rozehrávku hostů.

57:49
    Olomouc vyhazuje kotouč na druhou stranu ledové plochy.

57:18
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hlaváč – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:08
    Čermákovu střelu olomoucký gólman vyrazil na mantinel.

56:15
    Zakázané uvolnění domácího celku.

56:00
    Rosecký nedokázal zpracovat přihrávku a kotouč mu odskočil do rohu kluziště. Hosté u něj byli rychleji, a tak se hra přesunula zase na chvíli před Mokrého.

54:40
    Šimek se dostal do útočné třetiny, jenže měl proti sobě tři protihráče, takže se nedostal k zakončení.

53:10
    Domácí jsou v plném počtu.

52:17
    Olomoucká čtveřice se osvobozuje a může jet střídat.

52:00
    Nahrávka jednoho z Kladenských na Jelínka byla moc prudká, hosté se musí klidit za modrou čáru.

51:40
    Kladno rozestavělo přesilovkový zámek.

51:06
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pírek – 2 min., hrubost).

50:10
    Hraje se však stále v obranné třetině hostů.

49:50
    Tahle přesilovka domácímu celku nevyšla. Kladno už je kompletní.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 26. Ministr (Rutar, Mácha), 34. Kořenek (Kalač, Krupa), 39. Ministr (Kořenek, Rutar), 44. Kořenek (Kalač) – 27. Hašek (Volráb)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader (C), Groch, Hlaváč, Hladiš, Vosátko (A), Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač, Krupa, Rosecký, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr, Tarnoczy
    Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Strnad, Robovský, Staněk, Šmatlák, Zíka, Funk (A), Volráb – Klíma, Šimek, Hašek (C), Sachr, Rendla, Jelínek, Čermák, Chrenka

Rozhodčí: Kubičík – Gebauer, Rožánek