New Jersey – Anaheim 3:1 (kon.) | Chicago – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 2:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 19.12.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga - o pořadí v play-off • 2. kolo

Z prodloužení se odehrálo jen 76 vteřin, než ho ukončil Vlastimil Dostálek, který stejně jako v předešlém domácím střetnutí s Chomutovem vstřelil dva góly. (20:02:46)

61:16 Vlastimil DOSTÁLEK - 4:3

61:16
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Stejně jako v prvním duelu obou soupeřů Na Lapači se podruhé prosadil VLASTIMIL DOSTÁLEK, který proměnil výpad od pravého mantinelu ve vítězný gól. Asistence: Branislav Rehuš a Jiří Drtina.

60:40
    Chomutovskou kombinaci zakončil Sklenář ranou z otočky po objetí branky. Gába střelu ke své levé tyči vyrazil ramenem.

60:01

Šedesát minut hry historicky třetí vzájemných mistrovský duel Vsetína s Chomutovem nerozhodlo. Závěrečné dvacetiminutovce nejprve poslal Valachy do vedení Vlastimil Dostálek, ale Dušan Žovinec ve vlastním oslabení vyrovnal, takže Na Lapači se bude prodlužovat.

60:00

59:55
    Poslední ránu normální hrací doby si připsal Lukáš Volf, který trefil prvního hráče před sebou, od nějž se puk odrazil až ke Gábovi. Domácí bek navíc naštípl vlastní hůl.

59:33
    Boj puk v rohu pásma po levici Pavláta vyhráli sice Piráti, jenže se s ním dostali jen do protějšího rohu.

58:44
    Je vidět, že ani jeden tým už nechce udělat zbytečnou chybu. O puk se bojuje u mantinelů koncových pásem nebo ve střední třetině hřiště.

58:04
    Na začátku posledních dvou minut třetího dějství operují Piráti v útočné pásmu, ale obrana Vsetína je do střeleckých pozic nepouští.

57:15
    Darby Llewellyn střílel z levé strany, Gába si ránu na bližší tyč pohlídal.