Minnesota – Calgary 3:0 (kon.) | Boston – Washington 7:3 (kon.) | Tampa – Florida 6:1 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:1 (kon.)
Nashville – Arizona 3:2 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 1:7 (kon.)
Vegas – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Edmonton 4:2 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:4 (kon.)

Buly 50:50%

Skončilo hektické utkání mezi Bostonem Bruins a Washingtonem Capitals. Ráz zápasu určila první třetina, kterou vyhráli domácí poměrem 4:0. Od druhé třetiny začaly přibývat hity a trestné minuty. Skóre zápasu už se posunovalo stejným poměrem na obou stranách, druhá třetina skončila 1:1, třetí 2:2, a tak Bruins v tomto zápase vítězí poměrem 7:3.

59:32 Patrice BERGERON - 7:3

59:32
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí přidávají další branku do prázdné brány. Prosadil se PATRICE BERGERON. Asistence: Brad Marchand, David Pastrňák.

59:00
    Střelu Johna Carlsona dokázal Tuukka Rask zastavit. Nicméně tlak hostí neustává.

58:30
    Hosté to zkoušejí opět v šesti hráčích v poli!
    57:47 Garnet HATHAWAY - 6:3

57:47
    Washington právě vstřelil branku!
    Hosté dávají svůj třetí gól v zápase. Nahození do útočného pásma jako první dojel GARNET HATHAWAY, který překonal z mezikruží Tuukku Raska střelou na bližší tyč. Asistence: Jonas Siegenthaler.

57:36
    Hostům se nedaří se usadit v útočném pásmu.
    56:50 David KREJČÍ - 6:2

56:50
    Domácí pečetí svou výhru gólem do prázdné brány. Z rohu u mantinelu kotouč vybojoval Sean Kuraly, který jej předal DAVIDU KREJČÍMU, který uklidil puk do prázdné brány. Asistence: Sean Kuraly.

56:35
    Hosté to zkoušejí bez brankáře v šesti v poli!

56:18
    Hosté se snaží vyvinou tlak na svého soupeře, což se jim sice daří, ale střely na branku zatím nepřicházejí.
    55:29 Lars ELLER - 5:2

55:29
    Hosté korigují skóre na 2:5! Radko Gudas nabil Jakubu Vránovi, který pálil z první. Před bránou stál připravený LARS ELLER, který letící kotouč ještě tečoval mimo dosah Tuukky Raska. Asistence: Jakub Vrána a Radko Gudas.

55:13
    Až nyní se hokejisté Capitals osadili v útočném pásmu.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 6. DeBrusk (Krejčí, Grzelcyk), 14. Marchand (Pastrňák, McAvoy), 14. Bjork (Coyle), 19. Bergeron (Pastrňák, Krejčí), 27. Coyle (Marchand), 57. Krejčí (Kuraly), 60. Bergeron (Marchand, Pastrňák) – 35. Ovečkin (T. Wilson), 56. Eller (J. Vrána, Gudas), 58. Hathaway (Siegenthaler)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, J. Moore, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand (A), Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Heinen – Kuraly, Coyle, Bjork – Nordström, P. Lindholm, B. Ritchie.
    Washington Capitals: Holtby (21. Samsonov) – Kempný (C), Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin, Bäckström, T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Hagelin, Eller (A), Pánik – Leipsic, Dowd, Hathaway.

Rozhodčí: MacCauley, Rooney – MacPherson, Daisy