Liberec – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 2:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 4:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 5:3 (kon.) | Kladno – Vítkovice 2:1 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 26.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 30. kolo

55:25
    Martin Kohout dostal dvě minuty za sekání a Karlovy Vary hrají po kontaktním gólu v oslabení. Stav 3:2.

52:32
    Olomoučtí hráči zbytečně faulovali v pravém kruhu útočného pásma a po komerční přestávce budou čelit přesilové hře. František Skladaný byl vyloučen na 4 minuty za vysokou hůl. Hosté mají šanci snížit na 2:3.

49:21
    Ondřej Šafář vyhodil puk přes ochranné sklo, aniž by byl tečován, a Olomouc si tedy zahraje v 5 proti 3!

49:10
    Vladimír Eminger byl nyní vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Olomouc si zahraje další přesilovou hru.

43:03
    Třetí inkasovaný gól hostující hráče naštval a lavička Karlových Varů dostala trest za nesportovní chování. Trest pro hráčskou lavici nyní odpyká Adam Křemen.

36:12
    František Skladaný byl po vstřelení úvodního gólu podruhé v zápase vyloučen a opět za podrážení.

32:13
    František Skladaný byl vyloučen za podrážení a po reklamní přestávce si zahrají přesilovku Karlovy Vary.

29:44
    Útočník Martin Kohout byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Olomouc si zahraje druhou přesilovou hru.

10:56
    Jan Jaroměřský fauloval ve středním pásmu před zraky obou střídaček a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Olomouc mohla hrát v přesilové hře, jenže dvakrát zbytečně faulovala a početní výhodu mají hosté. Karlovy Vary mohou vyrovnat skóre střetnutí.

09:46
    Tomáš Dujsík fauloval Martina Kohouta a dostal dvě minuty za sekání. Následuje tedy hra ve hře 4 na 4.

09:24
    Vladimír Eminger fauloval v rohu obranného pásma svého týmu a byl vyloučen za držení. Olomouc si po komerční přestávce zahraje úvodní přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Skladaný (Vodný, Laš), 28. Nahodil (Klimek), 44. Burian (Strapáč, Irgl), 60. P. Musil (Klimek) – 22. M. Rohan (Raška I), 56. Plutnar (T. Rachůnek)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Jaroměřský, Ondrušek (A), Valenta, Švrček, Dujsík, Vyrůbalík (C), Škůrek – Irgl, Strapáč, Burian – P. Musil, Nahodil, Klimek – Olesz, Kolouch, J. Káňa – Skladaný, Vodný, Laš. Hlavní trenér: Zdeněk Moták.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Šenkeřík, Graňák (C), M. Rohan, Plutnar, D. Mikyska, Eminger, Šafář – Flek, Gríger (A), T. Rachůnek – O. Beránek, Černoch (A), V. Polák – Osmík, Raška I, Křemen – Kohout, T. Mikúš, Koblasa. Hlavní trenér: Martin Pešout.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Tomáš Micka. Čároví: Lukáš Rampír, Vladimír Rožánek