Riga – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 3:4 (po pr.)
Čtvrtek 26.12.2019, 16:00 • Arena Riga • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:34:52)

Alexandr Salák (RIG) 21 zák., 2 góly, 91,3%
    Marek Ďaloga (RIG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:48
    Andrej Nestrašil (MET) 2+0, 2 střely, čas na ledě 16:12
    Tomáš Filippi (MET) 0+2, 1 střela, čas na ledě 18:14

Hokejisté Magnitogorsku dokázali zvítězit na ledě Rigy 2:0 a vyrovnaný zápas, který byl hlavně v první třetině plný nepřesností, opanovali hlavně čeští hokejisté. Za hosty se dvakrát trefil Andrej Nestrašil, dvěma přihrávkami ho podpořil Tomáš Filippi.

59:15
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu.

58:29
    Běreglazov střílel přes celé kluziště. Zakázané uvolnění.

57:54
    O'Dell se hnal za pukem, ale nakonec marně. Riga se ubránila a může znovu útočit.

57:40
    Riga hraje bez brankáře!

57:20
    Domácí v útočném pásmu bojovali u mantinelu. Publikum se začalo bouřit, vidělo faul, rozhodčí ovšem ne.

55:43
    Dinamo se dopustilo zakázaného postavení, Gillies nezachytil dlouhou přihrávku.

55:15
    Zápas se blíží ke svému konci. Riga se zatím k závěrečnému velkému náporu nenadechla.

53:48
    Postavení mimo hru hostů.

53:35
    Byť domácí vedou na střely poměrně jasně 27-21, většina pokusů ve třetí třetině jsou spíše pozdravy směrem ke Košečkinovi, který nemá moc práce.

53:03
    Komerční pauza.

52:14
    Naopak hosté znovu hrozí, Salák ale zvládl svými betony pokrýt brankoviště.

51:30
    Domácí by potřebovali nějaký impulz, který by je nakopl k případnému obratu. Jenže ten zatím nepřichází.

49:54
    Rychlý útok domácích, Lipsbergs na středu přijal přihrávku, ale jeho prudkou ránu Košečkin zastavil.

49:19
    Domácí v plném počtu. Hosté sice dál hrozili, ale na branku se jim už vystřelit nepovedlo.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. A. Nestrašil (Filippi, Mozjakin), 46. A. Nestrašil (Mozjakin, Filippi)

Dinamo Riga: Salák (Voris) – Ališauskas, Bartulis, Sotnieks, Mamčics, A. Kulda, Ďaloga, Marshall – Ashton, Gegeris, Batna – Protapovič, Setdikov, Meija – Darzinš, Slepec, Gillies – M. Redlihs, Trastašenkovs, Berzinš – Lipsbergs.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Běreglazov, Antipin, Vereščagin, J. Jakovlev, Pivcakin, Dronov, Matuškin – N. Kuljomin, Ljubimov, Timkin – A. Nestrašil, Mozjakin, Filippi – Rasmussen, O'Dell, Potěchin – Kozun, Rožkov, Loktionov – Paršin.