Kobra – Klatovy 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.) | Děčín – Nová Paka 6:5 (kon.)
Řisuty – Mostečtí Lvi 2:3 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 9:2 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.)
Kolín – David Servis 6:2 (kon.) | Příbram – Písek 8:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
HK Nový Jičín
Středa 08.01.2020, 18:00 • Škoda aréna • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek středečního večera. (20:30:42)

Je tu konec dnešního utkání, Draci sice dokázali ve třetí třetině odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, jenže hosté se nevzdali a díky dvěma brankám v rozmezí dvou minut dokázali skóre zápasu vyrovnat. V prodloužení se pak o zisk bonusového bodu pro Šumperk postaral Adam Kofroň, který zakončoval krásnou akci domácích.

61:43
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk předvedl krásnou kombinaci a díky ní se může radovat ze zisku dvou bodů. Kotouč koloval po ose Petr Gewiese, Daniel Spratek a ADAM KOFROŇ, poslední jmenovaný pak už posílal kotouč za bezmocně se přesouvajícího Daniela Šimonů. Asistence: Daniel Spratek, Petr Gewiese.

61:26
    Antonov se snažil obkroužit kolem branky a zasunout kotouč k pravé tyči, Šimonů byl v brance pozorný a včas se ke své tyči stihl přemístit.

60:45
    Dominik Kafka orazítkoval betony Michala Waneckiho.

60:16
    Petr Gewiese poslal kotouč do jízdy Kofroňovi, ten z velké blízkosti poté přestřeluje branku.

60:01

Draci se ve třetí třetině dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Jakuba Řezáče. Hosté pak ale v rozmezí dvou minut dokázali vstřelit dvě branky a vyrovnali tak stav utkání na 3:3. Utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení, popř. nájezdy.

60:00

59:49
    Milfait vyhrál buly na Sedláka, jeho pokus vypadl Danielu Šimonů z jeho výstroje, jeho spoluhráči pak následně poslali kotouč na zakázané uvolnění.

59:25
    Hosté se nesnaží nic vymýšlet kotouč z vlastní třetiny poslali obloučkem do středního pásma.

59:11
    Oddechový čas pro domácí.

59:11
    Antonov nabil kotouč na modrou Řezáčovi, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

58:07
    Jan Milfait poslal kotouč mezi kruhy na Jaroše, jeho střelu pak zablokoval jeden z hostujících hráčů.

57:33
    Haloda napřáhl na modré ke střele, jeho pokus si našel místo v lapačce hostujícího gólmana.

56:42
    Obě mužstva jsou kompletní.

56:16
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Tomeček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

56:16
    Na ledě se začíná čím dál více přitvrzovat. Nyní jsme mohli vidět pěstní souboj mezi Jaroslavem Tomečkem a Tomášem Drtilem.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 13. Hroch (Gewiese, Spratek), 28. Milfait (Gewiese), 42. Řezáč (Gewiese), 62. Kofroň (Spratek, Gewiese) – 9. Finsterle, 48. Králík (Macuh, Krutil), 49. Plitko (Macuh, Palička)

DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Drtil, Sedlák, Kabelka, Gewiese, Haloda, Řezáč, Plhal – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Hroch – Krejčiřík, Antonov, Pokorný – Horký, Muller, Scheuter – Urban
    HK Nový Jičín: Šimonů (Štipčák) – Metelka, Hruška, Tomeček, Rufer, Váňa, Kobylík, Krutil – Lehečka, Štefka, Hilšer, Finsterle, Kafka, Krupa, Macuh, Palička, Irgl, Plitko, Králík

Rozhodčí: Šudoma – Rychlý, Pospíšil