Dallas – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.) | Toronto – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – Nashville 6:4 (kon.)
Florida – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Washington 6:4 (kon.) | Tampa – Montreal 5:4 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 3:2 (kon.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | San Jose – Philadelphia 6:1 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 4:1 (kon.) | Columbus – Chicago 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – New Jersey 3:4 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
4:5 (1:2, 1:2, 2:0 - 0:1)
New York Rangers
Neděle 29.12.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci! (04:08:23)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 47:37 (14:10, 19:19, 12:7)
    Zblokované střely – 9:21
    Vyhraná vhazování – 46:23
    Trestné minuty – 6:8
    Hity – 12:30

Máme za sebou rozhodně kvalitní a zábavné utkání, které skončilo porážkou Toronta v souboji s newyorskými Rangers 4:5 v prodloužení. Domácí dokázali ve třetí třetině dohnat dvougólové manko, když se nejprve prosadil tečí Barrieho střely Pierre Engvall a 53 sekund před koncem srovnal při hře bez gólmana Auston Matthews. Hosty však ztracené vedení nakonec mrzet nemusí, jelikož v prodloužení zužitkovali přečíslení 2 na 1 nahrávající Panarin a skórující Anthony DeAngelo. Sedmé vítězství v řadě tak Leafs už nepřidají.

60:51 Anthony DEANGELO - 4:5

60:51
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je konec! Druhý bod nakonec získají hosté! Brankář Georgijev se nejprve dokázal přesunout proti další střele Riellyho a Rangers pak otočili hru do rychlého brejku. V přečíslení 2 na 1 naservíroval Artěmij Panarin puk ANTHONYMU DEANGELOVI a ten ho poslal za záda marně se natahujícího Andersena. Asistence: Artěmij Panarin a Ryan Strome.

60:17
    Po nahrávce Marnera střílel z levé strany Morgan Rielly, Georgijev vyráží.

60:01

Hokejisté Toronta ve třetí třetině dohnali dvougólové manko a tak se bude prodlužovat. Kontaktní gól vstřelil Pierre Engvall, který pohotově tečoval střelu Barrieho a na 4:4 srovnal 53 sekund před koncem Auston Matthews.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:07 Auston MATTHEWS - 4:4

59:07
    Toronto právě vstřelilo branku!
    AUSTONOVI MATTHEWSOVI je předchozí zaváhání odpuštěno! William Nylander mu předložil puk na pravý kruh, odkud Matthews z voleje vypálil a s přispěním lehké teče od hole bránícího Lindgrena kotouč zapadl až za záda Georgijeva. Asistence: William Nylander a Tyson Barrie.
    58:49 Matthews odmítl vyrovnání, v obrovské šanci přestřelil.

58:49
    Mohlo a asi mělo být vyrovnáno! Bekhendovou dorážku Pierra Engvalla vyrazil Georgijev, ale poté už v brankovišti jen ležel a bezmocně sledoval, jak na jeho téměř odkrytou klec pálí Auston Matthews. Ten však selhal a přestřelil!

58:20
    Branka Toronta je prázdná!

58:13
    Jason Spezza možná přebral puk těsně za modrou čarou, ale rozhodčí nechali hru pokračovat. Střelu domácího beka pak vyrazil Georgijev.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. W. Nylander (Tavares, Matthews), 28. Matthews (Marner), 47. Engvall (Barrie, Kapanen), 60. Matthews (W. Nylander, Barrie) – 2. B. Howden (R. Strome, Trouba), 8. R. Strome (Panarin), 25. R. Strome (Panarin, Fast), 38. Zibanejad (Kreider), 61. DeAngelo (Panarin, R. Strome)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Barrie, Rielly (A), Ceci, Dermott, Holl, Marinčin – Marner, Matthews (A), Hyman – W. Nylander, Tavares (C), Engvall – Kapanen, Kerfoot, Timashov – Spezza, F. Gauthier, Brooks.
    New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Trouba, Skjei, DeAngelo, M. Staal, Fox, R. Lindgren – Bučněvič, Zibanejad (A), Kreider (A) – Fast, R. Strome (A), Panarin – Kakko, Chytil, B. Howden – Haley, McKegg, Fogarty.

Rozhodčí: Sutherland, Rooney – Smith, Alphonso

Diváci: 19 942