Minnesota – Toronto 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 4:6 (kon.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Columbus – Florida 4:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:0 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:7 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 5:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 7:5 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:1 (kon.) | Dallas – Nashville 4:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:6 (1:0, 3:3, 0:3)
Tampa Bay Lightning
Středa 01.01.2020, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

V dnešním utkání jsme viděli deset branek. Buffalo vstoupilo do utkání rozhodně aktivněji, ve druhé třetině dokonce mělo tříbrankový rozdíl, který ještě v téže třetině nedokázali udržet. Tampa svůj dokonalý obrat provedla ve třetí třetině, když vstřelila dvě rychlé branky, tři sekundy před poslední sirénou zpečetil výhru Tampy Anthony Cirelli. (03:45:18)

59:57 Anthony CIRELLI - 4:6

59:57
    Tampa právě vstřelila branku!
    ANTHONY CIRELLI se dostal ke střele z beprostřední blízkosti a do zcela odkryté brány vyslal puk, který tak zpečetil výhru Tampy v dnešním utkání.
    Asistence:

59:42
    Hostům se i teď povedlo vyhodit, díky skvělému zákroku Sergačjova.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Kucherov drží puk v obranném pásmu Sabres.

58:12
    Tampě se povedlo vyhodit puk do bezpečí, aniž by následovalo vhazování před bránou Vasilevského.

57:40
    Oddechový čas pro domácí.

57:38
    Domácí to zkoušejí v šesti lidech v poli.

57:11
    Hosté dokázali vyhodit puk do bezpečí, domácí Sabres budou muset začít od začátku.

56:30
    Skvělá rána Jacka Eichela byla zblokována na poslední chvíli bránicím obráncem, u puku ovšem stále domácí.

55:42
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., vysoká hůl).

54:48
    Domácí Sabres si nedokáží vytvořit gólovou příležitost, zatím krouží okolo brány Vasilevského.

54:07

53:24
    Tampa i tentokrát dokázala vyhodit puk do bezpečí a vystřídat kompletní čtyřku.

52:47
    Domácí Buffalo se snaží využít přesilovou hru a vyrovnat stav utkání, hráči Tampy ovšem brání velice kvalitně a nepouští soupeře do žádné větší šance.

52:07
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., podrážení).

51:34
    Stamkosova střela mířila příliš vysoko nad bránu Buffala, následuje vhazování.

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 20. Sheary (Lazar), 23. Ma. Johansson (Sheary), 29. Vesey (Ma. Johansson, Sheary), 30. Eichel – 27. Palát (T. Johnson, Sergačjov), 34. Killorn (B. Point, Kučerov), 37. T. Johnson (McDonagh), 47. Shattenkirk (T. Johnson, Cirelli), 49. Killorn (Maroon, Paquette), 60. Cirelli

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe, Jokiharju (C), Montour, C. Miller, Dahlin – Okposo, Eichel, Olofsson – S. Reinhart, Jo. Larsson, Ma. Johansson – Rodrigues, Lazar, Girgensons – Sheary, Asplund, Vesey.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij – Hedman, L. Schenn, McDonagh, Černák, Sergačjov, Shattenkirk – Palát, B. Point, Kučerov – Killorn (C), Cirelli, Stamkos – Joseph, T. Johnson, Gourde – Maroon, Paquette, Stephens.

Rozhodčí: Brenk J. a Nicholson K