Minnesota – Toronto 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 4:6 (kon.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Columbus – Florida 4:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:0 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:7 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 5:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 7:5 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:1 (kon.) | Dallas – Nashville 4:2 (kon.)
Colorado Avalanche
4:7 (1:1, 1:2, 2:4)
Winnipeg Jets
Středa 01.01.2020, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (04:45:43)

1. Kyle Connor
    2. Nathan MacKinnon
    3. Connor Hellebuyck

Je konec. Dnešní utkání skončilo lépe pro hostující Winnipeg, který vyhrál 7:4. Skóre otevřel Wheeler, vyrovnal ještě v první třetině MacKinnon. Ve druhé třetině dal branku Connor, ale vzápětí znovu vyrovnal MacKinnon, ještě do pauzy se trefil Scheifele. Třetí třetina nabídla gólové hody, trefil se Landeskog, Connor dokonce dvakrát, do prázdné Wheeler a Ehlers, mezi které se vklínil domácí Kadri.

59:48 Nikolaj EHLERS - 4:7

59:48
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí to znovu zkoušeli v šesti a nepovedlo se jim to. Jack Roslovic našel NIKOLAJE EHLERSE, který zřejmě uzavřel skóre zápasu, když trefil prázdnou branku. Asistence: Jack Roslovic, Blake Wheeler.
    59:17 Nazem KADRI - 4:6

59:17
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Tak jsou z toho docela slušné gólové hody. NAZEM KADRI dostal dobrou nahrávku za obranu, vyjel proti němu brankář, ale toho si obhodil a snížil skóre zápasu. Asistence: André Burakovsky, Erik Johnson.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.
    57:39 Blake WHEELER - 3:6

57:39
    Risk bez brankáře se Coloradu nevydařil. Hosté se dostali z pásma a před prázdnou brankou přišlo sympatické gesto Jacka Roslovice, který ještě nahrál BLAKU WHEELEROVI, který si tak mohl připsat branku. Asistence: Nikolaj Ehlers, Jack Roslovic.

57:19
    Colorado to zkouší v šesti.
    56:31 Kyle CONNOR - 3:5

56:31
    Je rozhodnuto. Do brejku ujel Patrick Laine, jeho zakončení jen trefilo beton Grubauera, od kterého se puk odrazil přímo na hokejku KYLEA CONNORA, který střelou do odkryté branky uzavřel hattrick. Asistence: Patrick Laine.

55:30
    Následuje komerční přestávka.

55:18
    Cole nahazoval puk na branku od modré, pravděpodobně ho někdo tečoval a parádní zákrok ukázal opět Connor Hellebuyck.

54:38
    Buly pro Winnipeg a Laine vyhazuje tak, aby nebylo zakázané uvolnění.

54:30
    Zakázané uvolnění Winnipegu.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 10. MacKinnon (Girard, E. Johnson), 34. MacKinnon (Girard, Kadri), 48. Landeskog (Jost), 60. Kadri (Burakovsky, E. Johnson) – 7. Wheeler (Ehlers, Laine), 29. Connor, 36. Scheifele (Pionk), 51. Connor (Pionk), 57. Connor (Laine), 58. Wheeler (Roslovic, Ehlers), 60. Ehlers (Roslovic, Wheeler)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Makar, Girard, E. Johnson (A), Graves, Cole, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Donskoi, Kadri, Burakovsky – Calvert, Bellemare, Ničuškin – Nieto, Compher, Jost.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Poolman, Morrissey (A), Pionk, Sbisa, Beaulieu, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Roslovic, Wheeler (C), Ehlers – Perreault, Lowry, G. Bourque – Appleton, N. Shore, Harkins.