Minnesota – Toronto 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 4:6 (kon.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Columbus – Florida 4:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:0 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:7 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 5:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 7:5 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:1 (kon.) | Dallas – Nashville 4:2 (kon.)
Calgary Flames
3:5 (0:3, 1:1, 2:1)
Chicago Blackhawks
Středa 01.01.2020, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (06:07:33)

David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě 14:00

Utkání velice ovlivnila první třetina, ve které se domácí dostali velice rychle do dvoubrankového a následně tříbrankového vedení. Když indiáni svůj náskok navýšili ve druhé třetině na 0:4, zdálo se, že je po zápase. Jenže domácí se trefili 5 sekund před koncem druhé třetiny, poté v oslabení a následně o minutu déle přidali třetí gól a drama bylo na světě. To ukončil střelou do prázdné branky Chicagský Manitů Patrick Kane.

59:59 Patrick KANE - 3:5

59:59
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Do prázdné branky ukončuje dnešní duel symbolicky PATRICK KANE. Asistence: Olli Määttä.

58:30
    Lehner zasahuje proti Bennettovi a Tkachukovi. Hosté se osvobozují zakázaným uvolněním.

57:21
    Hráči Calgary najednou ožili a zatlačili soupeře. Lehner musí zasahovat.
    56:48 Sean MONAHAN - 3:4

56:48
    Calgary právě vstřelilo branku!
    A máme tady drama. Tkachuk se nejprve dvakrát bekhendem neprosadil proti Lehnerovi. Vyražený puk však poté do sítě dopravil SEAN MONAHAN. Asistence: Matthew Tkachuk, Johnny Gaudreau.

55:32
    55:30 Michael FROLÍK - 2:4

55:30
    MICHAEL FROLÍK se po samostatné akci prosazuje v oslabení střelou z kruhu. Bez asistence.

54:19
    Domácí hráči i za tohoto stavu hrají obětavě a blokují pokusy letící na Ritticha.

53:32
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Rasmus Andersson – 2 min., sekání).

52:50
    O slovo se přihlásil také Dominik Kubalík. Do jeho střely ale skočil Andersson a zblokoval ji.

51:44
    Domácím se daří osvobodit a narušit tak opět vzrůstající talk indiánů.

50:17
    Rittich zastavuje hru po střele Kana.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 40. S. Bennett (D. Ryan, Lucic), 56. Frolík, 57. Monahan (Tkachuk, J. Gaudreau) – 5. Määttä (P. Kane, Sikura), 6. DeBrincat (D. Strome, P. Kane), 13. P. Kane, 30. D. Strome (DeBrincat, C. Murphy), 60. P. Kane (Määttä)

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – R. Andersson, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, Mi. Stone, Kylington – Mangiapane, E. Lindholm, Tkachuk (A) – Backlund, Monahan (A), S. Bennett – J. Gaudreau, D. Ryan, Lucic – Frolík, Rieder, Rinaldo.
    Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Boqvist, Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Gilbert, Määttä – P. Kane (A), J. Toews (C), Carpenter – D. Strome, Dach, DeBrincat – Quenneville, Kämpf, D. Kubalík – Highmore, Z. Smith, Sikura.