Minnesota – Toronto 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 4:6 (kon.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Columbus – Florida 4:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:0 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:7 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 5:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 7:5 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:1 (kon.) | Dallas – Nashville 4:2 (kon.)
Arizona Coyotes
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
St. Louis Blues
Středa 01.01.2020, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

V dnešním zápase jsme viděli výborný výkon obou gólmanů, kteří vytáhli hned několik fantastických zákroků. Po dvou vyrovnaných třetinách byla Arizona v té třetí šťastnějším týmem a po gólu Kessela ze 48.minuty se může radovat z vítězství nad obhájcem Stanley cupu. (05:37:09)

59:09 Nick SCHMALTZ - 3:1

59:09
    Arizona právě vstřelila branku!
    NICK SCHMALTZ v samostatném úniku objel ležícího obránce a v pádu zavěsil do odkryté brány, čímž zpečetil dnešní výhru Kojotů.
    Asistence: Carl Sodeberg

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Hosté to zkoušejí v šesti hráčích v poli.

58:30
    Barbašev svým střeleckým pokusem nijak vážně neohrozil Raantu, který puk pohodlně sbírá do lapačky.

57:59
    Domácí se pomalu dostávají do obranného pásma hostujícího celku, jde ovšem vidět, že nikam nespěchají a hlavně nechtějí udělat chybu.

57:28
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jacob de La Rose – 2 min., naražení zezadu).

56:27
    Tak teď si domácí hráči pohrális hokejisty Blues jako kočka s myší, sérii přesných přihrávek překazil až Barbašev po dobré minutě a půl.

55:54
    Domácí drží puk v obranném pásmu Blues a snaží se o rychlou kombinaci.

55:09

54:34
    Raanta předvedl bravurní zákrok, když vyrazil střelu Perrona, u puku stále Blues.

53:58
    Domácí dokázali vyhodit puk do bezpečí, gólman Allen spěchá s rozehrávkou.

53:09
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jason Demers – 2 min., podrážení).

51:07
    Steen se dostal do skvělé střelecké pozice, do střely ovšem zalehl jeden z domácích obránců, u puku ovšem stále hosté.

50:12
    Kessel nedokázal přesně zamířit, jeho rána už poněkolikáté v dnešním zápase míří vysoko nad bránu Allena.

49:25
    Bortuzzo se v souboji u mantinelu dostal na zem, rozhodčí ovšem zůstává připažený a faul nesignalizuje.

48:49
    Do velké příležitosti se dostal Dunn, ale nedokázal přesně poslat puk za záda Raanta.

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 9. Garland (Goligoski, Chychrun), 48. Kessel (Crouse, Chychrun), 60. Schmaltz (Söderberg) – 15. Bozak (Steen, Thomas)

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Demers, Ekman-Larsson, Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Ness – Garland, Dvorak, Hall – Schmaltz, Söderberg, Keller – Kessel, Stepan, Crouse – Fischer, Richardson, Grabner.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Faulk, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, B. Schenn, Kyrou – Sundqvist, R. O'Reilly, Perron – Steen, Thomas, Bozak – MacEachern, J. de La Rose, Barbašev.