Minnesota – Toronto 1:4 (kon.) | Buffalo – Tampa 4:6 (kon.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Columbus – Florida 4:1 (kon.) | Detroit – San Jose 2:0 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:7 (kon.)
Los Angeles – Philadelphia 5:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 7:5 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:1 (kon.) | Dallas – Nashville 4:2 (kon.)
Dallas Stars
4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
Nashville Predators
Středa 01.01.2020, 20:05 • Cotton Bowl, Dallas • NHL

Ode mne to je již pro toto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek svátečního večera a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (23:02:12)

Hity: 42 – 26

Máme tu konec dnešního Winter Classic. Z výhry se nakonec zcela po zásluze radují domácí hráči Dallasu, kteří po výborně zvládnuté třetí třetině připisují do tabulky další dva body. Skóre dnešního utkání otevřel Duchene ani né dvě minuty po něj dal dvoubrankové vedení Nashvillu Fabbro. Ve druhé třetině snížil za domácí Hvězdy Comeau. Za domácí vyrovnal na začátku třetí třetina Janmark. Vedení v utkání dal Dallasu přesně střílející Radulov a netrvali ani dvě minuty a dvoubrankové vedení dal Stars Sekera. Hosté dvě a půl minuty před koncem odvolali Rinneho, ale k dramatu v utkání to již nevedlo.

59:55
    Fabbro nahazoval od modré a o teč se snažil Smith, Bishop však výborně zareagoval a puk nakonec zalehl ve svém brankovišti.

59:29
    Josiho nahození na Bishopa neprošlo.

59:00
    Poslední minuta utkání.

58:46
    Střela Ekholma z mezikruží na Bishopa přes clonu hráčů neprošla.

58:23
    Jamie Benn přes celé kluziště netrefuje prázdnou branku a je z toho zakázané uvolnění.

58:09
    Icing Stars.

58:02
    Duchene se snažil zakončit z velkého úhlu, Bishop však pustil hokejku a puk sebral hostujícímu útočníkovi z hokejky vyrážečkou.

57:38
    Puk mimo ledovou plochu.

57:19
    Rinne na střídačce.

56:50
    Sekera na pravé straně nepustil ke střele Arvidssona a od fanoušků sklidil velký potlesk.

56:04
    Střelu Arvidssona z levé strany si Bishop pohlídal a přikryl jí v lapačce.

55:48
    Kombinace Predators je nyní "darebná" a to hraje do karet Stars.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 39. Comeau (Dickinson, Lindell), 41. Janmark (J. Klingberg, Hintz), 46. Radulov (J. Klingberg, Ja. Benn), 47. Sekera (Faksa, Janmark) – 6. Duchene (F. Forsberg, Josi), 8. Fabbro (Duchene, Josi)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Oleksiak, Heiskanen, Sekera, R. Polák – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Gurjanov, Hintz, Pavelski – Janmark, Dickinson, Perry.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – Järnkrok, Johansen (A), Arvidsson – F. Forsberg, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Blackwell, Turris, Watson.

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Driscoll, Nansen

Diváci: 85.630