Zlín – Pardubice 4:1 (kon.) | Kladno – Liberec 2:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Mountfield HK – Kometa Brno 2:1 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.01.2020, 18:00 • CZ LOKO Aréna • turnaj O Pohár DHL • 11. kolo

S konstatováním, že HC Oceláři Třinec vyhráli nad Jihlavou na jejím ledě jednoznačně 5:1, se s Vámi loučí a hezký první pátek v novém roce přeje Tomáš Lysý. (22:52:40)

Jihlavští hokejisté na Třinec dnes stačili pouze v první třetině, ve které se dostali do vedení. Oceláři ale dokázali ještě v téže části srovnat a od druhé třetiny tahali za delší provaz. Druhou část totiž vyhráli 2:0, třetí část stejným poměrem a z CZ LOKO Arény si odváží výhru 5:1.

Tak neudělá, ještě je tady menší pošťuchovaná u jihlavských střídaček a přibudou tak trestné minuty.

60:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Dvořák – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Dobša – 2 min., hrubost).

59:43
    Tečku za dnešním mačem udělá třinecký ofsajd.

58:19
    Adam Dvořák nadvakrát vystřelil. První pokus byl zblokován, při druhém si věděl rady Suchánek

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny a zřejmě i celého zápasu.

57:23
    Domácí hokejisté hrají v plném počtu.

57:03
    Jihlavští hokejisté nyní už vyhazují kotouč pryč z obranného pásma.

56:12
    Mastič z pravé strany servíroval puk do zakončení Nico Geidlovi, který sice tísněn byl, ale vystřelit stačil. Jeho radost zastavila pravá tyčka za zády Chaloupka.

55:41
    Třinečtí jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

55:23
    JIhlavská přesilovka končí, Adam Dvořák je vyloučen za podrážení.

54:58
    Filip Cienciala bezpečně vyhazuje kotouč vzduchem až na druhou stranu kluziště.

54:19
    Trest bude na každé straně jeden. Vítězslav Brož dostává dvě minuty za sekání, jeho protivník Ondřej Grygar usedne za katr kvůli hrubosti.

54:12
    Jihlavští hokejisté kombinují v útočném pásmu. Nakonec přišla zajímavá možnost, kdy v předbrankovém prostoru dorážel Brož, ale neúspěšně. Vzápětí se strhává před brankářem Suchánkem poměrně výraznější mela.

53:41
    Po téměř padesáti minutách budou hrát jihlavští hokejisté druhou přesilovku v utkání, na dvě minuty je vyloučen Daniel Mikulec za nedovolené bránění.

51:57
    Se střelou Vaculy si Chaloupek poradil, vzápětí následuje zakázané uvolnění Dukly.

50:58
    Třinec právě vstřelil branku!
    S touto brankou už nemohl strážce svatyně Dukly, který chytá i za A-tým, dělat vůbec nic. První dorážku ŠIMONA MIKLERA ještě dokázal vyrazit, ale na dorážku týž hráče, kterého nechali jihlavští hokejisté bez dozoru, již reagovat nemohl. Asistence: Filip Cienciala.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Čermák) – 13. Havránek (Geidl, Mastič), 31. Geidl (Mastič), 39. Stránský (Dobša, Jenáček), 41. Havránek (Geidl, Vacula), 51. Mikler (Cienciala)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Smolko, Rašín, Piskač, Dvořák, Křišta, Trávník, Grauer – Brož, Juda, Pětník – Fiala, Čermák, Vyvial – Kardoš, Krajíček, Doležal – Barák, Zadražil. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Oceláři Třinec: Suchánek (Švehlák) – Vacula, Jenáček, Radzienciak, Cienciala, Šulák, Grygar, Mikulec – Geidl, Havránek, Matěj – Mastič, Krč, Pastor – Plandor, Mikler, Stránský – Dobša. Trenér: Jiří Juřík

Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Roupec