Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 17.10.2019, 17:00 • MFH Ostrava • turnaj O Pohár DHL • 30. kolo

Předehrávka 30. kola už zná svého vítěze. Oba týmy sehrály dobré utkání, vítkovičtí ale své vypracované šance nedokázali na rozdíl od svého soupeře využít, a to hlavně ve třetí třetině, kdy měli několikrát na svých holích gól, ale výborný Kubík s podporou svých spoluhráčů těmto šancím odolal. Brno si zaslouženě odváží tři body. Na vedlejší hale hrají vítkovičtí dorostenci utkání také s Kometou, tři minuty před koncem třetí části vedou od dvě branky, zdá se tedy, že aspoň nějaká radost dnes v Ostravě bude. Mějte příjemný zbytek večera, budu se těšit znovu brzy na počtenou při dalších zápasech Vítkovic. (19:10:19)

59:51
    Bernovský s Beránkem se ocitají u branky Brna, ale nemají dost prostoru.

59:18
    Domácí v pásmu, ale Dufek se po chvíli dostal k puku a šetří vteřiny.

58:29
    Brňané se znovu dokázali poměrně lehce dostat až k Dolíškovi, ten ale střelu Dominicka Vašíčka lapá.

57:39
    Hosté na skok v pásmu, ale vítkovičtí si znovu berou puk a míří ke Kubíkovi.

57:03
    Věntus střílel od modré, ale nepřesně.

56:46
    Domácí okupují útočné pásmo, několikrát se jim otevřel prostor v brance Komety, ale ani Ryšavý, ani Gebauer či Lednický toho nedokázali využít.

54:46
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    To byla rychlovka, vítkovičtí využívají přesilovku už po jednadvaceti vteřinách, se zaduněním betonů posílá puk do sítě MARCEL KUNC – 3:5. Asistence: Tomáš Machů.

54:33
    Ryšavý vystřelil na vyrážečku, puk se ocitá v ochranné síti.

54:25
    Za hákování bude pykat hostující Dufek.

53:34
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku a zvyšují, po přesné přihrávce Malého překonává Dolíšku JAN HOLEMÝ – 2:5. Asistence: Jakub Malý,Sebastian Bartes.

53:19
    Kometa v přihrávkovém kolotoči.

53:11
    Za podrážení je potrestán domácí Potočný.

52:46
    Potočný si přihrával se Zapletalem, vítkovický útočník nakonec v pádu posílá puk mimo tři tyče.

52:13
    Domácí posílají kotouč zleva nepřesně za branku.

51:55
    Oba týmy střídají.

51:21
    Nepřesné přihrávky v pásmu využil Bartes, ale nikdo se mu nenabídl.

50:50
    Hosté okupují útočné pásmo, ale puk je příliš neposlouchá.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Beránek (Bernovský, Věntus), 35. Gebauer (Mrva, Kunc), 55. Kunc (Machů) – 18. Bartes, 19. Kunc (Kowalczyk, Vašíček D.), 24. Kowalczyk (Svoboda M.), 33. Martiška (Kowalczyk), 54. Holemý (Malý, Bartes)

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Piták) – Bílý, Zapletal, Smička, Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Bernovský, Krška, Lednický, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Ryšavý, Beránek
    HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Holemý, Furch, P. Vašíček, Sedláček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Indrák, Bartes, Svoboda, Dufek, Stránský, Malý, Martiška, D. Vašíček, Kunc (A)

Rozhodčí: P. Adamec – J. Gebauer, V. Rožánek