Německo – Kazachstán | 6:0 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 3:2 (kon.) | | | Kanada – Rusko | 4:3 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | K. Vary – Třinec | 1:2 (po pr.) | | | Liberec – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Vítkovice | 6:4 (kon.) | | | Pardubice – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Vegas – St. Louis | 5:4 (po pr.) | | | Toronto – NY Islanders | 3:0 (kon.) | | | Ottawa – Tampa | 3:5 (kon.) |
New Jersey – Colorado | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Pittsburgh | 2:3 (po pr.) | | | Arizona – Philadelphia | 6:2 (kon.) |
Vancouver – NY Rangers | 2:1 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Washington – San Jose | 5:4 (po pr.) |
Pittsburgh – Florida | 1:4 (kon.) | | | Carolina – Tampa | 1:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – Nižněkamsk | 3:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – Chabarovsk | 2:1 (kon.) |
Jaroslavl – Kunlun | 5:0 (kon.) | | | Viťaz – Vladivostok | 4:3 (kon.) | | | Minsk – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Čeljabinsk | 4:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 0:3 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Kobra | 10:2 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou | 0:8 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Šumperk – Havířov | 3:4 (po s.n.) | | | Litomyšl – Warriors Brno | 4:3 (kon.) |
Pov. Bystrica – Bratislava Capitals | 0:3 (kon.) | | | Trnava – SR 18 | 3:2 (kon.) |
Zlín sledge – Studénka Sledge | 3:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 3:4 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 4:2 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Tomahawk | 5:6 (kon.) | | | Vačice – Tango Klatovy | 3:1 (kon.) |
HC Čápi – HC Vizi | 3:10 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
15:0
(6:0, 7:0, 2:0)
HC Frýdek-Místek "B"
53:19
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., krosček).
|
|
53:19
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., krosček).
|
|
53:19
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., krosček).
|
|
53:19
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., krosček).
|
|
47:50
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., hákování).
|
|
47:50
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., hákování).
|
|
47:50
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., hákování).
|
|
47:50
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., hákování).
|
|
36:21
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., hákování).
|
|
36:21
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., hákování).
|
|
36:21
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., hákování).
|
|
36:21
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Adam Krpec – 2 min., hákování).
|
|
29:35
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., podrážení).
|
|
29:35
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., podrážení).
|
|
29:35
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., podrážení).
|
|
29:35
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wiktor Makula – 2 min., podrážení).
|
|
19:23
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Urbačka – 2 min., podrážení).
|
|
19:23
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Urbačka – 2 min., podrážení).
|
|
19:23
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Urbačka – 2 min., podrážení).
|
|
19:23
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Urbačka – 2 min., podrážení).
|
|
3:56
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Lukáš Grzymek – 2 min., podrážení).
|
|
3:56
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Lukáš Grzymek – 2 min., podrážení).
|
|
3:56
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Lukáš Grzymek – 2 min., podrážení).
|
|
3:56
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Lukáš Grzymek – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
3. Hladonik, 3. Hladonik, 3. Hladonik, 3. Hladonik, 10. Hrabec (Lizák), 10. Hrabec (Lizák), 10. Hrabec (Lizák), 10. Hrabec (Lizák), 13. Barna (Hrabec), 13. Barna (Hrabec), 13. Barna (Hrabec), 13. Barna (Hrabec), 18. Barna, 18. Barna, 18. Barna, 18. Barna, 20. Makula, 20. Makula, 20. Makula, 20. Makula, 20. Hrabec (Dravecký), 20. Hrabec (Dravecký), 20. Hrabec (Dravecký), 20. Hrabec (Dravecký), 21. Lizák (Byrtus), 21. Lizák (Byrtus), 21. Lizák (Byrtus), 21. Lizák (Byrtus), 25. Richter (Lizák, Grečmal), 25. Richter (Lizák, Grečmal), 25. Richter (Lizák, Grečmal), 25. Richter (Lizák, Grečmal), 26. Hrabec (Hladonik), 26. Hrabec (Hladonik), 26. Hrabec (Hladonik), 26. Hrabec (Hladonik), 36. Hladonik (Barna), 36. Hladonik (Barna), 36. Hladonik (Barna), 36. Hladonik (Barna), 36. Gladiš (Lizák), 36. Gladiš (Lizák), 36. Gladiš (Lizák), 36. Gladiš (Lizák), 37. Krišica (Byrtus), 37. Krišica (Byrtus), 37. Krišica (Byrtus), 37. Krišica (Byrtus), 38. Gladiš, 38. Gladiš, 38. Gladiš, 38. Gladiš, 50. Lizák, 50. Lizák, 50. Lizák, 50. Lizák, 51. Makula (Gladiš), 51. Makula (Gladiš), 51. Makula (Gladiš), 51. Makula (Gladiš)
Rozhodčí: Ladislav Opravil, Dominik Klimek
Diváci: 38
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek "B":
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek "B":
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ladislav Opravil, Dominik Klimek
Diváci: 38