Kazachstán – Německo | 4:1 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 4:5 (po pr.) | | | Kanada – Finsko | 5:0 (kon.) |
Litvínov – Sparta | 2:3 (kon.) |
Carolina – Washington | 3:4 (kon.) | | | Dallas – Detroit | 4:1 (kon.) | | | Columbus – San Jose | 2:3 (kon.) |
Buffalo – Florida | 3:2 (kon.) | | | Boston – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – Winnipeg | 3:2 (po pr.) |
Vegas – St. Louis | 5:4 (po pr.) |
Soči – CSKA Moskva | 1:7 (kon.) | | | Riga – Barys | 1:0 (kon.) |
Příbram – Klatovy | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Nová Paka – Řisuty | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 10:3 (kon.) |
Opava – Nový Jičín | 7:3 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Trutnov | 3:6 (kon.) |
Bílina – Vrchlabí | 2:11 (kon.) | | | David Servis – Kobra | 6:4 (kon.) | | | China Golden Dragon – Písek | 2:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí | 3:6 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 2:1 (kon.) |
Nové Zámky – HC Slovan | 6:5 (po pr.) | | | MAC Budapešť – Košice | 4:3 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zvolen – Detva | 5:1 (kon.) | | | Nitra – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Trenčín – Michalovce | 4:2 (kon.) |
SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Tomahawk – HC 2009 Nýrsko | 8:4 (kon.) | | | HC Vizi – Marsy Klatovy | 5:1 (kon.) | | | AHC Dynamo – Vačice | 6:6 (kon.) |
Tango Klatovy – HC Čápi | 4:4 (kon.) |
konec
TJ Sokol Březina
3:4
(2:4, 0:0, 1:0)
HC Spartak Uherský Brod
59:45
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Michael Hlaváč – 2 min., hákování).
|
|
59:45
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (David Sedláček – 2 min., hrubost).
|
|
54:45
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (David Sedláček – 2 min., sekání).
|
|
51:35
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Patrik Vaněk – 2 min., podrážení).
|
|
45:40
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Patrik Vaněk – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
38:59
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Jan Švejda – 2 min., podrážení).
|
|
35:27
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (David Sedláček – 2 min., krosček).
|
|
34:08
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Vítězslav Beutl – 2 min., hrubost).
|
|
34:08
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Filip Stiksa – 2 min., hrubost).
|
|
34:08
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Filip Stiksa – 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
|
|
34:08
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Filip Stiksa – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
|
|
29:30
|
Vyloučení v týmu TJ Sokol Březina (Liridon Dupljaku – 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:25
|
Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Jakub Kužílek – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
9. Jarolím (Švejda, Pokorný), 15. Byrtus (Cívka), 51. Boček (Švejda, Hroudný) – 1. Mikulec (Kužílek), 7. Stiksa (Kužílek, Hlaváč), 13. Kotek, 14. Mikulec (Stiksa)
Rozhodčí: Michael Kohoutek — Radek Paulík, Martin Strýček
Diváci: 150
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Březina:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Uherský Brod:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michael Kohoutek — Radek Paulík, Martin Strýček
Diváci: 150