HC Turnov – Dvůr Králové n. L. 14:1 (kon.) | Brumov – Uh.Brod 4:6 (kon.) | Hronov – Trutnov 9:2 (kon.)
Pilsen Wolves – Písek 0:0 (09:00) | Frýdlant – Lomnice n/P 5:5 (kon.) | Berounští Medvědi – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.)
Chotěboř – Žamberk 3:3 (kon.) | Humpolec – Světlá nS 7:0 (kon.) | SK Černošice – Kolín B 9:2 (kon.)
Louny – Kralupy n. Vltavou 0:0 (09:00) | Lev Benešov – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | HC Vlci Český Těšín – Nový Jičín 3:6 (kon.)
Veselí nLuž. – HC Rokycany 10:1 (kon.) | Chrudim – Třebechovice 12:4 (kon.) | Hlinsko – Moravská Třebová 9:2 (kon.)
N.Město nM – Nový Bydžov 4:10 (kon.) | Hlinsko – Moravská Třebová 0:0 (09:30) | Polička – Čáslav 15:5 (kon.)
Tatran Sedlčany – Rakovník 10:2 (kon.) | Mělník – Neratovice 0:19 (kon.) | Č. Krumlov – Písek 4:8 (kon.)
Kobra B – Poděbrady 7:2 (kon.) | Ledeč n. S. – Velké Meziříčí 3:7 (kon.) | Skuteč – Moravská Třebová 1:11 (kon.)
Velká Bíteš B – SHKM Hodonín 15:4 (kon.) | Stadion Cheb B – Mar.Lázně 11:6 (kon.) | V.Popovice – Příbram B 0:2 (kon.)
Milevsko – HC Vimperk 3:0 (kon.) | HC Nová Paka – HC Jičín 4:9 (kon.) | Zastávka u Brna – SK Telč 7:17 (kon.)
Břeclav – Blansko 3:6 (kon.) | Zlín – Uh.Ostroh 3:18 (kon.) | Lvi 2009 – Strakonice 14:4 (kon.)
Havířov – Studénka 5:1 (kon.) | Sokolov – Tachov 3:5 (kon.) | Vsetín – Val.Meziříčí 5:2 (kon.)
Příbram B – Letňany 10:1 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Litoměřice 15:1 (kon.) | Nejdek – Kadaň B 0:0 (11:30)
HC Domažlice – Třemošná 5:3 (kon.) | Karlovy Vary B – Klášterec nO 16:1 (kon.) | V.Popovice – Vlašim 5:0 (kon.)
HC Varnsdorf – Č. Lípa 2:5 (kon.) | Plzeň 1929 B – Klatovy 12:4 (kon.) | Slaný – Benátky n/J B 3:11 (kon.)
Břeclav – SHKM Hodonín 8:12 (kon.) | Litoměřice – Děčín 3:3 (kon.) | Soběslav – Motor ČB B 11:4 (kon.)
Metropolia Silesia – Kopřivnice 7:2 (kon.) | Lokomotiva Č. Třebová – Jaroměř 8:3 (kon.) | Hvězda Praha – Neratovice 7:2 (kon.)
Choceň – Litomyšl 1:8 (kon.) | Vrchlabí – Bílí Tygři Liberec B 4:5 (kon.) | Přerov – Třinec 0:0 (14:45)
Olomouc – Vítkovice 3:5 (kon.) | Přerov – Třinec 1:10 (kon.) | Mountfield HK – Jablonec 24:5 (kon.)
Opočno – ZILVAR 13:5 (kon.) | Warriors Brno – Žihadla Moravské Budějovice 2:3 (kon.)
konec
Černošice
9:2 (3:0, 5:0, 1:2)
SC Kolín B
Sobota 04.01.2020, 09:00 • Černošice • Liga mladších žáků ''D' • 7. kolo
Partner:
     
    57:36
    Vyloučení v týmu Černošice (Samuel Filip – 2 min., podrážení).
     
    51:29
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Martin Hradecký – 2 min., faul kolenem).
     
    47:59
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Matyáš Paďour – 2 min., hákování).
     
    44:46
    Vyloučení v týmu Černošice (Tadeáš Trachta – 2 min., podrážení).
     
    37:03
    Vyloučení v týmu Černošice (Adam Pavlica – 2 min., hrubost).
     
    37:03
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Luboš Čepelák – 2 min., hrubost).
     
    29:18
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Martin Hradecký – 2 min., podrážení).
     
    25:00
    Vyloučení v týmu Černošice (Petr Janda – 2 min., napadení).
     
    21:25
    Vyloučení v týmu Černošice (Oliver Kušta – 2 min., krosček).
     
    21:25
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Luboš Čepelák – 2 min., hrubost).
     
    13:14
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Luboš Čepelák – 2 min., držení).
     
    9:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Vojta Vencovský – 2 min., podrážení).
     
    6:03
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Martin Hradecký – 2 min., krosček).

    Branky a nahrávky: 1. Pikous, 2. Filip (Kušta), 12. Kušta (Štrunc), 28. Poncar (Semanchick), 30. Semanchick (Filip), 33. Poncar (Semanchick, Kalenský), 35. Poncar (Kalenský, Faměra), 39. Janda (Bláha), 48. Trachta (Bláha) – 43. Kouba (Andrášík), 58. Paďour


    Černošice:
    SC Kolín B:

    Rozhodčí: Jan Hanousek, Josef Halbych

    Diváci: 36