Kazachstán – Německo 4:1 (kon.) | Švédsko – Rusko 4:5 (po pr.) | Kanada – Finsko 5:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 04.01.2020, 15:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 8. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (17:22:31)

Je dobojováno, hosté z Mladé Boleslavi vítězí na západě Čech 3:1 a na cestu domů si přibalili dárek v hodnotě tří bodů. Ráz utkání udala první třetina, kde hosté vstřelili všechny tři branky. Domácí se zmohli jen na zkorigování, více toho v závěrečné třetině nestihli.

59:41
    Už je zřejmě rozhodnuto, hosté v Plzni zvítězí.

59:15
    Puk ve středním pásmu.

58:33
    Domácí to zkoušejí v šesti.

58:33
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (D. Soukup – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., hrubost).

Oddechový čas pro domácí.

58:33
    Josef Dáňa mohl zadělat na ještě větší drama, s pukem se dostal až před gólmana, toho ovšem propálit nedokázal.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07
    Puk opět v obranné třetině indiánů, Bruslaři už se do ničeho moc nehrnou.

55:38
    Hosté se zatím brání velice dobře, domácí do větší šance zatím nepouštějí.

54:21
    Zakázané utkání Bruslařů, domácí mohou zůstat v menším tlaku.

52:31
    Na ose hřiště dostal nabito Nicolas Schindler, po jeho přízemní ráně drží své mužstvo Šatný.

51:06
    Jindřich Plíšek krátce za modrou čárou mířil do vzdálenější šibenice, prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.

49:40
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Že by ještě drama? U pravé tyčky se nejlépe zorientoval PETR HAUSER, který bekhendem poslal touš pod horní tyčku. Asistence: Marek Soukup.

49:31
    Proti střele obránce Schindlera jen vylétla lapačka Šatného.

48:34
    Ostrá rána Houdka od modré čáry končí na zadním mantinelu.

48:27
    To samé na druhé straně.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 50. Hauser (M. Soukup) – 8. Polák (Jasečko, Vochvest), 12. Plíšek (Haas), 16. Plíšek (Haas)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – S. Schindler, Houdek, M. Matoušek, Hodinář, Páník (A), Jánský – Steinbrücker, Dáňa (C), Hauser, D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, A. Matoušek, N. Schindler, Kreuzman, Holý
    BK Mladá Boleslav: Šatný (J. Král) – Moravec, Křepelka (A), Vochvest, Jasečko (A), Rajgl, Hrouda – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Hasman, Polák, Hruška, P. Král, Haas (C), Plíšek

Rozhodčí: Lukáš Květoň – Aleš Vavruška, Josef Zimmermann