ZILVAR – Nový Bydžov 4:5 (kon.) | Veselí nLuž. – HC Vimperk 0:2 (kon.) | Č. Krumlov – Tábor 6:5 (kon.)
Brumov – Zlín 0:4 (kon.) | Val.Meziříčí – Uh.Brod 1:9 (kon.) | Písek – TJ Sušice 5:1 (kon.)
Třebechovice – Hlinsko 1:2 (kon.) | PZ Kladno – Benátky n/J B 8:2 (kon.) | Opočno – Litomyšl 17:5 (kon.)
Hlinsko – Třebechovice 0:0 (09:00) | Chotěboř – Čáslav 1:2 (kon.) | Skuteč – Polička 6:5 (kon.)
Opočno – Litomyšl 0:0 (09:00) | Příbram B – Neratovice 7:5 (kon.) | SK Černošice – Lev Benešov 1:9 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Neratovice 0:0 (09:00) | Třemošná – HC Rokycany 6:0 (kon.) | Soběslav – Jindřichův Hradec 9:9 (kon.)
Choceň – Chrudim 1:8 (kon.) | Slaný – Kralupy n. Vltavou 7:4 (kon.) | Berounští Medvědi – HC Nymburský Lev 1:4 (kon.)
Choceň – Chrudim 0:0 (09:30) | N.Město nM – Moravská Třebová 0:0 (09:30) | Spartak Žebrák – Letňany 15:1 (kon.)
Kobra B – Vlašim 8:4 (kon.) | Frýdlant – Dvůr Králové n. L. 0:0 (10:00) | Frýdlant – Dvůr Králové n. L. 3:13 (kon.)
HC Jičín – Trutnov 2:7 (kon.) | Uničov – Poruba 0:0 (10:00) | Plzeň 1929 B – Strakonice 18:3 (kon.)
Uničov – Poruba 5:1 (kon.) | Světlá nS – Moravská Třebová 1:5 (kon.) | Klášterec nO – Stadion Cheb B 6:1 (kon.)
Milevsko – Motor ČB B 4:3 (kon.) | Velké Meziříčí – ICE DRAGONS Telč 1:7 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 13:8 (kon.)
HC Nová Paka – Č. Lípa 4:6 (kon.) | Tachov – Čerti Ostrov 13:2 (kon.) | Třebíč – Ledeč n. S. 13:5 (kon.)
Dynamo – Náchod 5:6 (kon.) | Humpolec – Žamberk 12:5 (kon.) | Kladno – Sparta 8:3 (kon.)
Hronov – Lomnice n/P 10:1 (kon.) | Kadaň B – Sokolov 0:0 (11:15) | HC Domažlice – Klatovy 9:4 (kon.)
Blansko – Velká Bíteš B 7:1 (kon.) | Pilsen Wolves – Tatran Sedlčany 8:0 (kon.) | V.Popovice – Kutná Hora 4:5 (kon.)
Ústí n/L – Louny 5:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Hvězda Praha 2:7 (kon.) | Kroměříž – Uh.Ostroh 4:22 (kon.)
Lvi 2009 – Písek 7:5 (kon.) | Mělník – Děčín 3:12 (kon.) | Nový Jičín – Opava 7:1 (kon.)
HC Varnsdorf – HC Turnov 0:12 (kon.) | Příbram B – Lev Benešov 8:4 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 0:0 (14:30)
Kopřivnice – Havířov 3:5 (kon.) | Vsetín – Uh. Hradiště 8:10 (kon.) | Poděbrady – Smíchov 1913 0:5 (kon.)
konec
HC Dynamo Pardubice
5:6 (1:1, 3:2, 1:3)
HC Náchod
Neděle 12.01.2020, 10:45 • Pardubice • Liga mladších žáků ''D' • 4. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:30:45)
     
    58:03
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATĚJ NOVÁK.
     
    55:35
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jan Šurc – 2 min., napadení).
     
    47:45
    Náchod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATYÁŠ BOHUNĚK. Asistence: Vojtěch Vancl.
     
    44:49
    Náchod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATĚJ TICHÝ. Asistence: Jakub Cvrček.
     
    44:00
    Náchod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ PELDA.
     
    43:48
    Vyloučení v týmu HC Náchod (Vojtěch Vancl – 2 min., podrážení).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    36:37
    Náchod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ PODŠKUBKA. Asistence: Adam Scheuer.
     
    33:44
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATĚJ NOVÁK. Asistence: Mathias Landsman.
     
    28:55
    Vyloučení v týmu HC Náchod (Matyáš Bohuněk – 2 min., hákování).
     
    28:27
    Vyloučení v týmu HC Náchod (Tomáš Podškubka – 2 min., hákování).
     
    26:45
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ KAČÍREK. Asistence: Mathias Landsman.
     
    22:07
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Filip Koudelka – 2 min., napadení).
     
    21:13
    Náchod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP GOIS.
     
    20:06
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATĚJ NOVÁK.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.

    Branky a nahrávky: 11. Šimonek, 21. Novák, 27. Kačírek (Landsman), 34. Novák (Landsman), 59. Novák – 3. Podškubka, 22. Gois, 37. Podškubka (Scheuer), 44. Pelda, 45. Tichý (Cvrček), 48. Bohuněk (Vancl)


    HC Dynamo Pardubice:
    HC Náchod:

    Rozhodčí: Aleš Švejda, Patrik Landsmann

    Diváci: 40