Kazachstán – Německo 4:1 (kon.) | Švédsko – Rusko 4:5 (po pr.) | Kanada – Finsko 5:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:6 (2:3, 0:2, 3:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 04.01.2020, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga - o účast v předkole • 7. kolo

Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost. (18:25:51)

Infarktový byl závěr utkání v Ústí nad Labem! Domácí Slovan smazal brankou Ondřeje Smetany minutu a čtvrt před koncem tříbrankové manko, ale paradoxně domácí kapitán byl půl minuty před koncem ještě vyloučen a nabídnutou přesilovku stihli hosté ještě využít a brankou Patrika Miškáře 11 vteřin před koncem rozhodli utkání! Ze severu Čech si odváží výhru 6:5!

59:49
    Ladislav Lubina si vzal po vstřelené brance oddechový čas.
    59:49 Patrik MIŠKÁŘ - 5:6

59:49
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Hostům stačilo sedmnáct vteřin přesilové hry a infarktový závěr utkání nakonec nejspíše zvládnou! Před branku si najel PATRIK MIŠKÁŘ a z první našel místo u pravé tyče po žabičce od Lukáše Žalčíka. Zapisuje hattrick a vedoucí branku – 5:6. Asistence: Lukáš Žálčík a Jaroslav Mrázek.

59:32
    Tak ještě nemá Slovan bod v kapse. Ondřej Smetana (Ústí n/L) obdržel dvě minuty za krosček.

59:10
    Kotouč mimo hrací plochu a vhazovat se ještě bude před brankou domácích.
    58:46 Ondřej SMETANA - 5:5

58:46
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Pátá branka Slovanu v přesilovce a stíhací jízda dokonána! Vzal za to jako správný kapitán ONDŘEJ SMETANA, který propálil od modré úplně vše! Risk bez brankáře dokonale zúročen- 5:5! Asistence: Daniel Kružík.

58:10
    David Stahl na střídačce! Slovan v šesti proti čtyřem!

58:10
    Jiří Severa ujel sám na branku a byl zahákován Jaroslavem Mrázkem! Je z toho nakonec pouze vyloučení hostujícího obránce, i když domácí by si moc přáli trestné střílení!

57:41
    Zakázané uvolnění Slovanu odpískáno, i přesto že dobruslující Jan Havel byl u kotouče první již mezi kruhy.

57:20
    Prostějov kombinuje v útočné třetině a je si vědom toho, co chce hrát, hlavně co nejdále od své branky.

56:54
    Martinu Tůmovi se kotouč namotal na hůl a jeho nahození skončilo až v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:51
    Kotouč v hledišti, vhazování před Davidem Stahlem.

55:30
    Jan Grim hledal svou žabičkou před brankou Vladislava Houšku, no jeho pobídka nebyla z těch nejpřesnějších.

54:59
    David Stahl musel vytrčit pravý beton a vyrazit ránu Lukáše Krejčíka od modré.

54:14
    Po zakázaném uvolnění Slovanu se bude vhazovat před Stahlem.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 5. J. Havel (Maršoun, Vildumetz), 20. J. Havel (Vildumetz, Maršoun), 43. Müller (Kružík), 54. Kružík (Severa, Smetana), 59. Smetana (Kružík) – 3. Hrníčko (M. Jandus, Divíšek), 11. Ouřada (T. Jandus), 12. Miškář (L. Krejčík, Mrázek), 35. Miškář (L. Krejčík, M. Jandus), 37. M. Novák (Knap, Březák), 60. Miškář (Žálčík, Mrázek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Brízgala) – Smetana (C), Müller, Hes, Vl. Brož (A), D. Málek, Veber, Zukal – Tůma, Filip, Kružík (A) – Krliš, Vildumetz, Maršoun – O. Bláha, J. Havel, Severa – Grim, Houška, Jelínek.
    LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (D. Dvořák) – Mrázek, Muška, Husa, P. Krejčí, Březák, Hamrlík, M. Jandus – L. Krejčík, Miškář, Žálčík (C) – Hrníčko, Divíšek (A), Nouza (A) – T. Jandus, Chlán, Ouřada – M. Novák, V. Meidl, Knap.

Rozhodčí: Pavlovič, Jechoutek – Polák, Ševic