Vegas – St. Louis 5:4 (po pr.) | Toronto – NY Islanders 3:0 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:5 (kon.)
New Jersey – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Arizona – Philadelphia 6:2 (kon.)
Vancouver – NY Rangers 2:1 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:4 (kon.) | Washington – San Jose 5:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Tampa Bay Lightning
Neděle 05.01.2020, 23:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Ode mne to je již pro toto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek pondělní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (01:46:41)

Dnešní utkání sleduje 18.015 diváků.

Máme tu konec dnešního velice zajímavého a kvalitního utkání. Tampa si z ledu Caroliny odváží dva body. Skóre dnešního utkání otevřel po přihrávce Vergaeghe MITCHELL STEPHENS. Dvoubrankové vedení dal hostům díky výbornému napadání Kučerova a nepřesné rozehrávce Hamiltona STEVEN STAMKOS. Ve druhé třetině dal třetí branku Blesků opět po výborném napadání Stamkose a chybě tentokrát Slavina z brankoviště bekhedem pod břevno BRAYDEN POINT. Canes se ve třetí třetině podařilo pouze snížil zásluhou ANDEREJE SVEČNIKOVA, který využil přesné přihrávky Slavina od pravého mantinelu.

59:48
    Svečnikov v obrovské šanci z levého kruhu minul.

59:12
    Rána Gardinera od modré byla sražená do rohu.

59:00
    Gourde střelou ze středního pásma netrefuje prázdnou branku.

58:29
    Hosté vyhazují daleko od vlastní branky.

58:00
    Mrázek na střídačce.

57:34
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Patrick Maroon – 2 min., držení + 2 min. nesportovní chování).

57:02
    Domácí si zahrají přesilovou hru.

56:32
    Nečasova formace se nyní nemůže usadit v útočném pásmu a čas domácích na drama se krátí.

55:59
    Přihrávka rukou v podání domácích.

55:40
    Slavin puk neudržel v útočném pásmu a tak domácí musejí začínat opět u pásma středního.

55:03
    Menší strkanice mezi Pescem a Sergačjovem. Následuje komerční přestávka.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 52. Svečnikov (Slavin, Pesce) – 3. Stephens (Verhaeghe, Kučerov), 5. Stamkos, 26. B. Point (Kučerov, Stamkos)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), D. Hamilton, Gardiner, Pesce, H. Fleury, Edmundson – Svečnikov, J. Staal (C), Foegele – Niederreiter, Aho, T. Teräväinen – Dzingel, Haula, Nečas – B. McGinn, Wallmark, Martinook (A).
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Hedman (A), Rutta, Coburn, Černák, Sergačjov, Shattenkirk – Palát, B. Point, Kučerov – Killorn (A), Cirelli, Stamkos (C) – Maroon, Paquette, T. Johnson – Verhaeghe, Stephens, Gourde.

Rozhodčí: Chmielewski, Pochmara – Nansen, Suchánek

Diváci: 18.015