Německo – Kazachstán | 6:0 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 3:2 (kon.) | | | Kanada – Rusko | 4:3 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | K. Vary – Třinec | 1:2 (po pr.) | | | Liberec – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Vítkovice | 6:4 (kon.) | | | Pardubice – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Vegas – St. Louis | 5:4 (po pr.) | | | Toronto – NY Islanders | 3:0 (kon.) | | | Ottawa – Tampa | 3:5 (kon.) |
New Jersey – Colorado | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Pittsburgh | 2:3 (po pr.) | | | Arizona – Philadelphia | 6:2 (kon.) |
Vancouver – NY Rangers | 2:1 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Washington – San Jose | 5:4 (po pr.) |
Pittsburgh – Florida | 1:4 (kon.) | | | Carolina – Tampa | 1:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – Nižněkamsk | 3:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – Chabarovsk | 2:1 (kon.) |
Jaroslavl – Kunlun | 5:0 (kon.) | | | Viťaz – Vladivostok | 4:3 (kon.) | | | Minsk – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Čeljabinsk | 4:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 0:3 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Kobra | 10:2 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou | 0:8 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Šumperk – Havířov | 3:4 (po s.n.) | | | Litomyšl – Warriors Brno | 4:3 (kon.) |
Pov. Bystrica – Bratislava Capitals | 0:3 (kon.) | | | Trnava – SR 18 | 3:2 (kon.) |
Zlín sledge – Studénka Sledge | 3:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 3:4 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 4:2 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Tomahawk | 5:6 (kon.) | | | Vačice – Tango Klatovy | 3:1 (kon.) |
HC Čápi – HC Vizi | 3:10 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
1:6
(0:2, 0:2, 1:2)
HC Děčín
55:55
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Martin Krinert.
|
|
51:43
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matěj Loukota – 2 min., podrážení).
|
|
45:08
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Alžběta Plachá – 2 min., podrážení).
|
|
38:20
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vojtěch Pavlas – 2 min., podrážení).
|
|
36:36
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Bruno Jednorowicz – 2 min., napadení).
|
|
30:12
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Hečko – 2 min., podrážení).
|
|
27:13
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Bruno Jednorowicz – 2 min., podrážení).
|
|
22:32
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Bruno Jednorowicz – 2 min., podrážení).
|
|
16:08
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Šimon Šejc – 2 min., hrubost).
|
|
16:08
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matěj Šedý – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
44. Hečko – 19. Šejc (Sanejstr, Plachá), 19. Sanejstr, 31. Sanejstr (Svoboda), 32. Petr (Šejc), 48. Hynčica, 58. Hošková (Hynčica, Sanejstr)
Rozhodčí: Jiří Kába, Matyáš Grunt
Diváci: 44
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Kába, Matyáš Grunt
Diváci: 44