Frölunda – Luleå 2:3 (kon.) | Djurgården – Mountfield HK 1:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
Mountfield HK
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 07.01.2020, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • turnaj O Pohár DHL • 32. kolo

To už je ode mne z ČPP Arény definitivně vše. Děkuji moc za pozornost při sledování dnešního onlajnu a u dalších textových přenosů z hradeckého hokeje se budu těšit na počtenou. (21:22:08)

Je dobojováno! Junioři Mountfieldu HK sice kompletně smazali dvoubrankovou ztrátu, když skóre dokonce otočili na 3:2, Pardubice však stihly ještě do konce základní hrací doby srovnat a šlo se do prodloužení. V něm diváci gól neviděli a v rozstřelu byli šťastnější hosté, kteří proměnili dva pokusy. Vrátili tak svému úhlavímu rivalovi předchozí domácí porážku.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je PETR ANTONÍČEK.

4. série
    0:2
    Tadeáš Pinkas nejprve zkusil kličku brankáři, poté si ji ale rozmyslel a svou střelou netrefil branku. Je rozhodnuto.

4. série
    0:2
    Rozlílek se nenechal rozhodit a zakončil podél pravé tyče.

3. série
    0:1
    Poppel se předvedl pohlednou kličkou do bekhendu, ale protáhl ji a neuspěl.

3. série
    0:1
    Jelínek po rychlém provedení napálil jen betony Ševců.

2. série
    0:1
    Lang si najel s kotoučem až příliš blízko a přes gólmana se už neprosadil.

2. série
    0:1
    Antoníček udělal kličku do bekhendu a zavěsil pod víko.

1. série
    0:0
    Pajer to měl dobře rozjeté, v poslední chvíli mu však vypíchl puk Nečas.

1. série
    0:0
    Formánek dlouho míchal s pukem a s bekhendovou kličkou neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Hradec měl sice v prodloužení značnou převahu a soupeři vyjma dvou menších úniků nic nedovolil, ani jednu ze svých šancí ale nezužitkoval. Po nastavení si tak dáme ještě jeden pikantní přídavek, a to v podobě samostatných nájezdů!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:51
    Dohrávají se již poslední vteřiny prodloužení, stihne se však ještě poslední vhazování ve středním pásmu.

64:28
    Petr Poppel si skvěle nabruslil z pravé strany a zkusil i střelu, ta ovšem i s pomocí teče zaplula až do ochranné sítě.

63:59
    Domácí vytlačili soupeře z útočného pásma, a ti se tak museli vrátit zpátky do obranné fáze kluziště.

Jan Brůna

Branky a nahrávky: 25. Ďuriš (Pěnčík, Tecl), 38. Pajer (Janoušek, Morong), 57. Poppel (Morong) – 14. Tobiáš (Antoníček), 18. Rozlílek (Kostka), 58. Antoníček (Costa, Oliva), rozh. náj. Antoníček

0:2   T. Pinkas (HKM)

Mountfield HK: Ševců (Tichý) – Pelda, M. Pinkas, Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík (A) – Lukačka, Ďuriš, T. Pinkas, Síla, Pajer, Lang, Daniel Šedivý, Morong, Tecl, Poppel (C). Trenér: David Kočí.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Kraus) – Hrádek, Oliva (C), M. Kubíček, Blažej (A), Jelínek, Secký, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek (A), Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Hebek, Rohlík, R. Šír, Šťastný. Trenér: Richard Král.

Rozhodčí: Micka – Axman, Klouček