Tampa – Vancouver 9:2 (kon.) | Florida – Arizona 2:5 (kon.) | Washington – Ottawa 6:1 (kon.)
Carolina – Philadelphia 5:4 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Montreal 4:3 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.)
Chicago – Calgary 1:2 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:4 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
SK Trhači Kadaň
Středa 08.01.2020, 17:30Chance liga - o účast v předkole • 9. kolo

Benátečtí zvládli další domácí utkání, díky povedené první třetině porazili soupeře z Kadaně. Zejména ve třetí třetině ale hosté kousali a neprodali v Benátkách nad Jizerou svoji kůži lacino. (19:40:11)

59:59 Adam NAJMAN - 5:2

59:59
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Benátečtí v poslední vteřině utkání střílí pátou brankou. Špaček počkal na najíždějícího ADAMA NAJMANA, který snad desetinku vteřiny před sirénou dostal puk do opuštěné branky. Asistence: Daniel Špaček, Lukáš Pabiška.

59:38
    Špaček objel branku a servíroval puk Pabiškovi, který byl tísněn, a tak promáchl!

59:24
    Neužil odjíždí na střídačku!

59:24
    Zakázané uvolnění posílá hru před Schwarzovu branku.

58:47
    Hosté si vyžádali oddechový čas.
    58:47 Jan MÜLLER - 4:2

58:47
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Příliš prostoru dostal u levé tyčky domácí branky JAN MÜLLER, jehož první střelu Schwarz vyráží, dorážka ale končí v síti. Hosté tak využívají přesilovou hru. Asistence: Jaroslav Kůs, Jakub Trefný.

58:16
    Trefného tvrdou střelu od modré vyráží Schwarz.

57:47
    Špaček pláchl do otevřené obrany, jeho pokus vyráží Neužil do ochranné sítě.

57:34
    Vyloučen domácí Ondřej Chrtek za krosček.

57:31
    Žolobov si udělal prostor ke střele, kterou Schwarz vyráží svojí hrudí.

57:11
    Müller hledal zadovkou před brankou Zdeňka Zabloudila, ten ale puk nezasáhl.

56:36
    Útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.

56:05
    Eliáš objel domácí branku, přesně přihrát ale nedokázal.

54:51
    Chrtek hledal zpětnou přihrávkou před brankou spoluhráče, puk ale mají hosté.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 2. R. Duda (Chrtek, Šafařovský), 8. A. Dlouhý (R. Duda), 10. Najman (Jiruš, R. Duda), 36. Šafařovský (Bukač, R. Duda), 60. Najman (D. Špaček, Pabiška) – 44. M. Zabloudil (Chlouba, Kůs), 59. J. Müller (Kůs, Trefný)

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Hampl, Kolmann, Buchtela, Kovář, Bukač, Kunst, Žůrek – Pabiška, Najman, D. Špaček – R. Duda, Chrtek, Šafařovský – Wiencek, A. Dlouhý, Jiruš – Křepelka, Strnad, Žemba.
    SK Trhači Kadaň: Neužil (Štěpánek) – Eliáš, Trefný, Klodner, L. Chalupa, Mert, Foltýn – M. Zabloudil, Kůs, Chlouba – Zd. Zabloudil, Žolobov, J. Müller – Homer, Wojnar, Wágner – Dubský.

Rozhodčí: Valenta, Wagner – Bosák, Kotlík