Třinec – Vyškov 3:5 (kon.) | Jakubčovice nad Odrou – Gamaspol Jeseník 4:6 (kon.) | FERRAM Opava – Dolní Loučky 4:7 (kon.)
FERRAM Opava
4:7 (1:6)
ASM Dolní Loučky
Pátek 10.01.2020, 20:30 • Opava, Mařádkova č. 15, Sportovní hala u budovy ZŠ • 2. Futsal liga východ • 14. kolo

Co říci k utkání? Škoda prvního poločasu z pohledu domácího mužstva. Ve druhém poločase byl tým SK Ferram Opava jako vyměněný, snažil se odvrátit nepříznivé skóre a málem se mu to i podařilo. Jenže za stavu 6:4 místo na 6:5 dali branku hosté a zvýšili tak na 7:4. Hráči ASM Dolní Loučky si pak už své vítězství pohlídali a hlavně za skvělý výkon v prvním poločase si po zásluze odvážejí všechny tři body. Přejeme všem zúčastněným příjemnou a klidnou cestu domů a Vám všem děkujeme za přízeň a pozornost. S přáním hezkého zbytku dne, večera a dnů následujících René Černohorský (22:20:49)

39:55
    ...a máme tady konec...

39:40
    Stejně skončil i pokus Zbyňka Pospěcha. Míč taky končí kousek vedle brány hostí

39:20
    I když. Opava se ještě vzchopila střelou Davida Žurka, jenže jeho pokus mířil vedle

38:58
    Utkání se tak asi už dohraje v klidu

38:37
    Vypadá to, že Opava rezignovala. Při jejich největším tlaku a snaze o vstřelení branky inkasovali

37:09
    Opava se neprosadila, prosadil se však hostující Vlastimil Ryšavý. Dostal se k němu míč a po individuální akci navyšuje vítězství svého týmu na 7:4

37:09
    Dolní Loučky právě vstřelily branku!
    Autorem branky je RYŠAVÝ.

37:01
    Po rozehrání se do narážečky dostali Zbyněk Pospěch s Davidem Žurkem, ale účelné to nebylo

36:38
    Oddechový čas si bere domácí tým

36:31
    A tu našel Adam Dušek po přihrávce Zbyňka Pospěcha. Jenže zamířil kousíček, ale opravdu kousíček vedle

36:13
    Domácí jsou na půlce hostujícího mužstva a hledají skulinku ke střele

35:39
    Po rozehrávce se míč nachází na nohou opavských a ti jdou dopředu

35:00
    Hra je přerušena a na zemi leží hostující kapitán Miroslav Malíř. Nikdo však neví, co se mu ve zkrumáži stalo

34:58
    Po rychlém protiútoku hostí se skvěle vyznamenal domácí gólman David Muczka a fantasticky zlikvidoval šanci hostujícího Vlastimila Ryšavého

34:46
    Domácí stále u balónu a pokouší se ohrozit hostujícího brankáře Adama Tylče. Jenže pokusy o střelu Davida Žurka ani Zbyňka Pospěcha nevycházejí

34:15
    Nakonec se opavští k míči dostali a zkoušejí dát gól střelou Adama Duška. Míč však sráží hostující obránce do autu

René Černohorský

Branky: 16. Žurek (Pospěch), 22. Tůma (Pospěch), 24. Pospěch, 25. Pospěch (Žurek) – 1. Ryšavý, 9. Šmída (Ryšavý), 11. Ryšavý (Hanuš), 18. Hanuš (Ryšavý), 19. Hanuš (Ryšavý), 20. Ryšavý (Hanuš), 38. Ryšavý

FERRAM Opava: Muczka David (1) – Rubý Patrik (5), Tůma Jakub (6), Dušek Adam (7), Režnar Radek (8), Schreier Michal (9), Žurek David (10), Pospěch Zbyněk (11 – kapitán mužstva)
    Trenér mužstva: Tůma Miroslav, vedoucí mužstva: Marec František

ASM Dolní Loučky: Tylč Adam (79) a Bartoň Tomáš (13) – Šmída Roman (5), Malíř Miroslav (7 – kapitán mužstva), Hanuš Martin (8), Ryšavý Vlastimil (9), Gáži Štefan (21), Selyvonenko Ivan (23)
    Trenér mužstva: Hanuš Martin, vedoucí mužstva: Pekárek Zdeněk

Rozhodčí: Filipský Radim a Havlík Přemysl, delegát utkání: Honěk Jiří