Bordeaux – Lyon 1:2 (kon.) | Amiens – Montpellier 1:2 (kon.) | Angers – Nice 1:1 (kon.)
Méty – Štrasburk 1:0 (kon.) | Nîmes – Remeš 2:0 (kon.) | Toulouse – Brest 2:5 (kon.)
Amiens SC
1:2 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 11.01.2020, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:17:49)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:13.

Je dobojováno! Bakaye Dibassy ve čtrnácté minutě poslal domácí tým do vedení a dal fanouškům Amiens naději na první ligovou výhru od druhého listopadu. Po změně stran však hráči Montpellier zpřesnili hru a díky Labordeho vyrovnání z padesáté minuty získali i potřebný klid. Několik dalších šancí hosté ještě nevyužili, v 83. minutě však Delort parádním volejem překonal Gurtnera podruhé a mohl svému týmu na páté místo Ligue 1. Amiens zůstává osmnácté, ale na přímý sestup má už jen dvoubodový náskok.

90+5

90+5
    Mendozův centr hosté snadno odvrátili. Calabresi pak míč ještě jednou vybojoval, ale prvně jmenovaný jej na rohu vápna zase ztratil.

90+4
    Ještě jeden faul Molleta na Calabresiho a standardní situace, před kterou probíhá ošetřování Monconduita. Amiens bude dohrávat v deseti.
    90+4. Gaëtan Laborde (MON)

90+4
    Laborde měl na levé noze definitivní rozhodnutí. Nezformovávané obraně však pomohla trefená pravá tyč Gurtnerovy brány.

90+3
    Ani v tomto případě se žádná šance na vyrovnání nenaskytla. Mendozův centr z pravé strany skončil v dlaních Gerónima Rulliho.

90+2
    Mendozovi se přízemní centr na přední tyč hrubě nepovedl. Jeden z obránců však zbytečně zakopl míč do autu a celá situace se bude opakovat.

90+1
    Opět v akci Diabaté, z jehož pokusu o centr se stal rohový kop. Chvíli předtím v nelehké situaci vyboxoval míč do bezpečí gólman Rulli.

90
    Druhý poločas je nastaven o čtyři minuty!

89
    Diabatého centr z pravého křídla sice letěl ke dvěma volnějším spoluhráčům, jenže ti si žádnou lepší střeleckou parketu nevytvořili.

88
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Eddy Gnahoré.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Souleymane Camara.

86
    Diabaté se zastavil ve vápně a počkal si na podporu ze druhé vlny od Guirassyho. Ten střílel placírkou z prvního doteku, jenže míči dal minimum razance a Rulli jednoduše zasáhl.

85
    Moc času na odpověď domácím nezbývá. S dalším útokem navíc přišel Mollet, jehož přízemní pas sebral Gurtner.
    83. Andy DELORT - 1:2

83
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem se hostům podařilo otočit skóre! Oyongo na levé straně přenechal míč Labordemu, který fantasticky odcentroval na ANDYHO DELORTA a ten učebnicově provedenou střelou z voleje uklidil míč k pravé tyči Gurtnerovy branky.