Portugalete – Real Betis 0:3 (kon.) | Sestao River – Ath. Bilbao 0:4 (kon.) | Orihuela – Villarreal 1:2 (po pr.)
Tamaraceite – Granada 0:1 (kon.)
UD Tamaraceite
0:1 (0:1)
Granada CF
Sobota 11.01.2020, 21:00 • Campo Juan Guedes, Las Palmas de Gran Canaria • Španělský pohár

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:22. (22:52:16)

Fotbalisté Granady vydřeli na skromném stadiónku účastníka čtvrté nejvyšší soutěže na ostrově Gran Canaria nejtěsnější výhru, kterou trefil po Soldadově akci přesnou střelou po zemi již v 19. minutě Antonio Puertas.
    Tamaraceite sehrálo zcela vyrovnanou partii a s pohárem se loučí se vztyčenou hlavou. Na konci prvního poločasu oba celky neproměnily během dvou minut penaltu, když jak domácí Gonzalez, tak hostující Vadillo rozezvučeli břevno či tyč. Po přestávce měl obrovskou šanci z brejku granadský Soldado, pak už favorit pouze bránil vydřené vítězství.
    Děkuji za pozornost, hezký pozdní večer!

90+3

90+3
    Zoufalý nápor Tamaraceite zřejmě nedojde naplnění, po rohu ligisté zakopávají míč na polovinu domácích.

90+2
    Nolasco sklepl centrovaný míč hlavou pod sebe a Gonzalez vyslal prudký halfvolej, který obrana Granady tečuje na roh.

90+1
    V nadějně rozjeté akci nakopává Herman Sánchez míč šajtlí a jako řepu ho sbírá nad umělou trávou Escandell, který měl k balonu o metr blíže než nabíhající bílomodří.

90
    Rozhodčí avizuje tříminutové nastavení.

89
    Střídání v týmu UD Tamaraceite: ze hřiště odchází Julio Báez, přichází Jonatan Viera.

88
    Žlutou kartu dostává Juan Andrés Montesdeoca (UD Tamaraceite).

86
    Naposledy střídá Granada CF: místo Ramona Azeeze míří na plac Yan Brice.

86
    Alvarez zprava posílá polovysoký centr přímo do Escandellovy náruče.

85
    Žlutou kartu dostává Ismail Köybaşı (Granada CF) za faul na Davida Garcíu – jediného domácího borce se zkušenostmi z nejvyšší soutěže, kterou kopal tři sezóny za Las Palmas.

84
    Álvaro Robles musel daleko z vlastního výběhu, aby přerušil hrozící brejk. Před Azeezem stihl dostat míč na tribunu včas.

83
    Akce Granady měla jepičí život, na zteč se opět vydávají bílomodří.

81
    Trestný kop Tamaraceite hosté přizvedli na roh a tomu se už ubránili definitivně zakopnutím přes půlící čáru.

80
    Žlutou kartu dostává Domingos Duarte (Granada CF). Na kratší hranici pokutového území nešikovně v pádu podrazil Nolasca.

79
    Erose Delgada střídá v dresu Tamaraceite Herman Sánchez.

79
    Nolasco si obhazoval protihráče a když viděl, že se k míči nedostane, upadl. Rozhodčí De Burgos mu jeho nafilmovaný pád spolkl i s navijákem, ovšem po konzultaci s pomezním verdikt odvolává.