Šumperk – Litomyšl 4:6 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Warriors Brno – Poruba 3:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:1 (kon.) | Chrudim – Kralupy n. Vltavou 2:3 (0:1 po s.n.)
IHC Králové Písek
3:4 (2:2, 1:0, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 12.01.2020, 14:30 • Zimní stadion Písek • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

To by bylo pro dnes vše, přeji všem poklidný zbytek víkendu. (16:34:37)

Vyrovnaný duel končí vítězstvím Havlíčkova Brodu, který v závěrečné třetině otočil kormidlem zápasu a dokázal utkání dovést do vítězného konce. Písek tedy ještě v této sezóně nepoznal jaké to je Havlíčkův Brod porazit.

59:47
    Písek ztratil pásmo.

59:36
    Karbulka pálil od modré, ale brankář s jeho střelou neměl problém.

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Kotouč se nachází za brankou hostů, kde se svádí boje na ostří nože!

Písek to zkouší v šesti!

Oddechový čas pro domácí.

58:28
    Poslední šance pro Písek! Přesilová hra! Dvě minuty za sekání si jde odsedět Musil

57:40
    Do konce zápasu už moc nezbývá a puk na hokejce drží Havlíčkův Brod.

56:23
    Cachnín pálí, Buchta chytá.

55:28
    Najmanovu tečovanou střelu schovává Petržílka do lapačky.

55:15
    Cachnín našel krásnou žabičkou Pejchala, který vypálil. Buchta se ale stihl rychle přesunout a střelu chytit.

54:10
    Karbulkovo střela z mezikruží končí na zadním mantinelu.

51:50
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté jdou poprvé v tomto zápase do vedení! LUKÁŠ POKORNÝ inkasoval přesnou přihrávku od Vacíka, dostal se přes obránce a zakončil do levého dolního rohu branky, Asistence: Patrik Vacík.

50:59
    Petříkova střela lízla tyčku!

50:36
    Dymák projel mezi dvěma obránci a zakončil, Buchta chytá.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 3. Schwartz (Tampier, Šafář), 9. Brož (Schwartz), 25. Brož (Schwartz) – 10. Dymák (Machovský), 18. Cachnín (TS), 48. Krejčí (Musil, Pejchal), 52. Pokorný (Vacík)

IHC Králové Písek: Buchta (Karbulka Jakub) – Kurfurst, Najman, Tampier, Šafář, Kocour, Kulvejt, Cibuzar – Schwartz, Egert, Petřík, Brož, Novotný "C", Lamač, Karbulka Jan, Hrakholski, Fríd "A", Andrle
    BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Nedvěd) – Kratochvíl, Klofáč, Škareda "C", Kerber, Trupl, Krejči, Besmák – Machovský, Juřica, Pokorný, Pártl, Dymák, Pejchal, Rauš, Vacík, Musil, Košťál "A", Cachnín "A"

Rozhodčí: Poskočil – Kučera, Kubíček