Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 1:5 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 3:4 (1:2 po s.n.)
Florida – Toronto 8:4 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
AZ Havířov
Pondělí 13.01.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga - o pořadí v play-off • 11. kolo

55:13
    Vsetín si po dlouhé době zkusí početní výhodu, dvě minuty za krosček fasuje Erik Němec.

49:26
    V rohu obranného pásma Vsetína leží znovu otřesen Jakub Kotala, jenž nejspíš utrpěl nepříjemný zásah do obličeje. Pravice rozhodčího vyletěla vzhůru a na trestnou lavici míří vsetínský Jiří Hunkes na dvě minuty za vysokou hůl.

39:27
    Vsetín bude čelit třetí početní výhodě Havířova v utkání. Dvě minuty za podrážení obdržel Ondřej Slováček.

27:46
    Havířov si podruhé v dnešním zápase vyzkouší přesilovou hru, dvě minuty za držení nafasoval obránce Radek Jeřábek.

20:48
    Havířov si zahraje poprvé v utkání přesilovou hru, dvě minuty za podrážení obdržel Radim Kucharczyk.

16:32
    Znovu se vylučuje na straně Havířova, dvě minuty fasuje Jan Bambula za vysokou hůl.

12:13
    Po střele Kucharczyka se znovu vylučuje, před branou to s důrazem přehnal Jakub Kotala, jenž míří na trestnou lavici za zásah do oblasti hlavy a krku. Vsetín tak bude hrát po dobu třiatřiceti vteřin přesilovou hru 5 na 3.

10:46
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru v utkání. Dvě minuty za sekání fasuje obránce Havířova Ondřej Kachyňa.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 10. Březina (J. Drtina, D. Tůma), 43. Březina (D. Tůma, Pechanec), 43. Procházka (Gorčík, J. Drtina), 57. D. Tůma (Pechanec, J. Drtina) – 18. L. Bednář (E. Němec)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček (A), Teper, Hryciow, J. Drtina (A), Ondračka, Jeřábek, Hunkes – Jonák (C), Kucharczyk, Dostálek – Březina, Pechanec, D. Tůma – Procházka, Rehuš, Gorčík – L. Volf, Šilhavý, Vítek.
    AZ Havířov: Stezka (Matoušek) – Malina (A), Nepokoj, Dajčar, Chroboček, Kachyňa, L. Rutar, Ševěček – Kotala, L. Bednář (A), O. Procházka – Doktor, E. Němec, Bambula – Pawliczek, Maruna (C), Dvořák – Fridrich, Cihlář, Horváth.

Rozhodčí: Barek, Cabák – Pechánek, Roischel