Bílina – Nová Paka 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Mostečtí Lvi 6:2 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:4 (2:0 po s.n.)
Řisuty – Trutnov 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Opava – Šumperk 1:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 1:5 (kon.) | Písek – China Golden Dragon 5:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:6 (1:1, 1:5, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 15.01.2020, 18:00 • Zimní stadion na Bouchalkách, Žďár nad Sázavou • 2. liga skupina Východ • 32. kolo

Žďár nezvládl konec druhé třetiny a během jedné minuty si nechal nasázet tři branky. Náskok si už hosté pohlídali. (20:16:15)

59:38
    Na ledě se v poslední minutě neděje nic zajímavého.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

57:25

56:48

55:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ladislav Pospíchal – 2 min.).

54:48
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jan Wasserbauer – 2 min., hrubost).

54:20
    Dominik Adam se ocitl sám před prázdnou bránou, nepovedené střely pokračují.

53:00
    Žďáráci i ve dvojité přesilovce nedokázali dostat kotouč do sítě. Přesilovku odvládly nepovedené střely.

52:24

51:20
    Výborný zákrok lapačkou vytáhl proti Martinovi Plevovi hostující Chaloupek.

50:24
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Petr Kuchta – 2 min.).

49:56
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jaroslav Musil – 2 min.).

47:55
    Domácí i po přesilovce zůstávají v útočném pásmu. Dvě střely vyráží Chaloupek.

46:14

45:55
    Na branku hostů vystřelil jedovku od modré kapitán Martin Pleva.

44:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jaroslav Musil – 2 min., vysoká hůl).

42:51
    Žďár právě vstřelil branku!
    Do úniku ve vlastním oslabení se po nahrávce Marka Prokše dostal Robin Medek na jeho backhandový blafák Chaloupek nedosáhl.

Martin Klepárník

Branky a nahrávky: 17. Gregar (Spálovský), 23. Kunstmüller (Prokš), 43. Medek (Prokš) – 16. Cachník (Voříšek), 22. Cachnín (Voříšek, Vala), 34. Třetina (Přidal), 39. Třetina (Holenda, Pejchal), 39. Přidal (Třetina, Semrád), 40. Telc (Cachnín, Voříšek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Kališ, Kadleček, Pleva (C), Koželuh, Rašín, Spálovský – Wasserbauer, Adam, Medek, Kovářů, Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmüller, Heinrich, Bureš.
    BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Benák, Semrád, Pospíchal, Krejčí, Vala, Kliment – Cachnín, Tecl, Přidal, Voříšek, Holenda, Třetina (C), Kuchta, Musil, Ludvík, Pejchal.

Rozhodčí: Ivan Čuňočka, David Urubčík, Jan Kleprlík