Buffalo – Vegas | 4:2 (kon.) | | | Toronto – New Jersey | 7:4 (kon.) | | | Tampa – Los Angeles | 4:3 (2:1 po s.n.) |
NY Islanders – Detroit | 8:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Minnesota | 7:3 (kon.) | | | Columbus – Boston | 3:0 (kon.) |
Ottawa – Chicago | 2:3 (po pr.) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | Colorado – Dallas | 2:3 (po pr.) |
Edmonton – Nashville | 4:2 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 6:3 (kon.) |
Vladivostok – Omsk | 2:5 (kon.) |
Bílina – Nová Paka | 4:1 (kon.) | | | Vrchlabí – Mostečtí Lvi | 6:2 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Řisuty – Trutnov | 5:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 5:2 (kon.) |
Opava – Šumperk | 1:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Nový Jičín | 1:5 (kon.) | | | Písek – China Golden Dragon | 5:3 (kon.) |
Bratislava Capitals – Martin | 3:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 0:2 (kon.) | | | Topoľčany – Levice | 4:5 (po pr.) |
Dubnica – Žilina | 4:3 (3:2 po s.n.) |
konec
HC Kometa Brno
18:4
(7:0, 5:3, 6:1)
SHKM Baník Hodonín
52:50
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Richard Marek – 2 min., hrubost).
|
|
52:50
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Richard Marek – 2 min., hrubost).
|
|
52:50
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Richard Marek – 2 min., hrubost).
|
|
41:30
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Florýk – 2 min., podrážení).
|
|
41:30
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Florýk – 2 min., podrážení).
|
|
41:30
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Florýk – 2 min., podrážení).
|
|
32:16
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Nikolas Neshoda – 2 min., držení).
|
|
32:16
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Nikolas Neshoda – 2 min., držení).
|
|
32:16
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Nikolas Neshoda – 2 min., držení).
|
|
28:53
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Adam Kalman – 2 min., hákování).
|
|
28:53
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Adam Kalman – 2 min., hákování).
|
|
28:53
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Adam Kalman – 2 min., hákování).
|
|
21:55
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Dominik Hejduk – 2 min., hákování).
|
|
21:55
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Dominik Hejduk – 2 min., hákování).
|
|
21:55
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Dominik Hejduk – 2 min., hákování).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Pavlík – 2 min., sekání).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Pavlík – 2 min., sekání).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Pavlík – 2 min., sekání).
|
|
3:17
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Patrik Dolinský – 2 min., podrážení).
|
|
3:17
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Patrik Dolinský – 2 min., podrážení).
|
|
3:17
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Patrik Dolinský – 2 min., podrážení).
|
|
1:58
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Martin Hrušecký – 2 min., hrubost).
|
|
1:58
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Martin Hrušecký – 2 min., hrubost).
|
|
1:58
|
Vyloučení v týmu SHKM Hodonín (Martin Hrušecký – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
1. Antony, 1. Antony, 1. Antony, 1. Zduba (Röss), 1. Zduba (Röss), 1. Zduba (Röss), 7. Pavlík (Zubíček), 7. Pavlík (Zubíček), 7. Pavlík (Zubíček), 9. Antony (Zduba, Červenka), 9. Antony (Zduba, Červenka), 9. Antony (Zduba, Červenka), 10. Florýk (Frimel), 10. Florýk (Frimel), 10. Florýk (Frimel), 12. Halačka, 12. Halačka, 12. Halačka, 17. Červenka (Zduba), 17. Červenka (Zduba), 17. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Červenka (Zduba), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 27. Florýk (Hejduk, Antony), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 35. Pavlík (Halačka, Röss), 37. Kadaňka (Fencl), 37. Kadaňka (Fencl), 37. Kadaňka (Fencl), 38. Pavlík (TS), 38. Pavlík (TS), 38. Pavlík (TS), 48. Röss (Vildomec), 48. Röss (Vildomec), 48. Röss (Vildomec), 49. Antony, 49. Antony, 49. Antony, 54. Smrž (Florýk), 54. Smrž (Florýk), 54. Smrž (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 56. Frimel (Florýk), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 58. Pavlík (Halačka, Vildomec), 60. Huleja, 60. Huleja, 60. Huleja – 23. Běloch (Marek), 23. Běloch (Marek), 23. Běloch (Marek), 24. Huňady, 24. Huňady, 24. Huňady, 39. Huňady (Marek), 39. Huňady (Marek), 39. Huňady (Marek), 41. Dolinský (Marek), 41. Dolinský (Marek), 41. Dolinský (Marek)
Rozhodčí: Petr Knot — Dominik Gerža, Adam Strakoš
Diváci: 92
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Náhradníci:
Trenér:
SHKM Baník Hodonín:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SHKM Baník Hodonín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Knot — Dominik Gerža, Adam Strakoš
Diváci: 92