Buffalo – Vegas 4:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 7:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Detroit 8:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 7:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton – Nashville 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 6:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 15.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 12. kolo

58:32
    Sokolov mohl skórovat během oslabení, když se po přečíslení dva na jednoho dostal v blízkosti brány do zakončení Matěj Zadražil, jenže David Stahl ho zřejmě fantasticky vychytal lapačkou!

57:35
    Ústí nad Labem už se radovalo po dorážce v blízkosti levé tyče z gólu, jenže Jan Bednář se na brankové čáře fantasticky roztáhl a zabránil jistému gólu! Hosté nevyužili obrovskou šanci!

56:52
    Vladislav Houška dostal dvě minuty za sekání a Ústí nad Labem si zahraje v závěru přesilovou hru. Skóre 4:1.

56:36
    Vladimír Brož závěr neunesl a dostal osobní trest na deset minut za nesportovní chování. Hořký konec.

56:36
    Baník právě vstřelil branku!
    MAREK ŠVEC se dostal před bránou k dorážce a neomylně puk poslal pod horní tyč! Další branka – 4:1. Asistence: Matěj Zadražil a Petr Vodička.

55:31
    Vladimír Brož fauloval v pravém rohu obranného pásma svého týmu a dostal dvě minuty za hákování.
    55:07 Martin OSMÍK - 3:1

55:07
    MARTIN OSMÍK si najel v mezikruží na přihrávku Jaromíra Kverky z pravého křídla a poté střelou zápěstím mířil do levého horního rohu brány, puk sice v síti neskončil, vzápětí se ale prosadil z dorážky a využil přesilovou hru! Skóre zápasu 3:1! Asistence: Jaromír Kverka a Josef Stříbrný.

54:31
    Tomáš Vildumetz byl nyní vyloučen na dvě minuty za hákování a Sokolov má k dispozici třetí přesilovou hru.

54:27
    Josef Stříbrný se dostal k odraženému puku mezi kruhy a prudkou střelou trefil pravou tyč!

52:08
    Tomáš Urban si najel na vzdálenější levé tyči na přihrávku z pravého křídla a po přečíslení dva na jednoho mohl přidat třetí gól Sokolova, jenže trefil přesouvajícího se gólmana Davida Stahla!
    46:21 Jakub VRÁNA - 2:1

46:21
    JAKUB VRÁNA si najel před bránu na parádní zpětnou přihrávku Tomáše Urbana zpoza levé tyče a vzápětí z blízkosti skóroval do prázdné brány! Sokolov během 29 sekund otočil skóre – 2:1! Asistence: Tomáš Urban a Josef Stříbrný.
    45:52 Matěj ZADRAŽIL - 1:1

45:52
    MATĚJ ZADRAŽIL si najel na krásnou zpětnou diagonální přihrávku z levého křídla a pak před vrcholem pravého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, která nad pravým betonem Davida Stahla zamířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Domácí konečně vyrovnali. Asistence: Marek Švec a Petr Přindiš.

43:14
    Matěj Zadražil mohl vyrovnat po střele z hranice brankoviště, jenže minul levý horní roh brány!

41:06
    Tomáš Pšenička fauloval a za sekání byl vyloučen na dvě minuty. Bude se tedy hrát ve hře čtyři na čtyři.

41:03
    Martin Osmík si najel před bránu na nádhernou diagonální přihrávku z pravé strany, jenže z blízkosti trefil jen hruď skvělého Davida Stahla!

39:33
    Ondřej Šafář byl v závěru druhé třetiny vyloučen za nedovolené bránění. Druhá přesilová hra pro hosty.

36:22
    Martin Osmík mohl vyrovnat střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování, která mířila ke vzdálenější levé tyči, David Stahl ale puk vykopl pravým betonem a připsal si skvělý zákrok!

32:13
    Nebezpečné nahození hostů z levého kruhu pro vhazování bylo nyní na přední tyči nepříjemně tečováno, Jan Bednář ale včas sevřel betony!
    31:35 Ondřej BLÁHA - 0:1

31:33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    ONDŘEJ BLÁHA si teď najel na parádní přihrávku Daniela Kružíka z pravého křídla a nad lapačkou domácího Jana Bednáře vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Ústí nad Labem prolomilo ledy – 0:1. Asistence: Daniel Kružík a Tomáš Pšenička.

27:48
    Ondřej Smetana teď vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela s příklepem mířila k přední pravé tyči, Jan Bednář se ale skvěle přesunul a levým betonem puk vyrazil! Další skvělý zákrok.

26:56
    Jakub Vrána byl vyloučen za nedovolené bránění a Ústí nad Labem si zahraje první přesilovou hru v zápase.

21:36
    Adam Křemen teď mohl skórovat po přihrávce zpoza brány, když vypálil bez přípravy na bodu levého kruhu pro vhazování, jeho ostrá rána ale minula přední horní roh brány! Skvělá šance.

14:16
    David Stahl předvedl dva senzační zákroky, když nejprve vyrazil tvrdou bombu domácího týmu z mezikruží a vzápětí také dorážku, která přišla z pravého kruhu pro vhazování! Obrovská šance!

12:30
    Daniel Kružík fauloval v pravém rohu útočného pásma svého týmu a poté dostal dvě minuty za podrážení.

10:14
    Sokolov odpověděl prudkou ránou, která přišla z bodu levého kruhu, David Stahl ji ale vyrazil!

09:32
    Tomáš Pšenička měl před sebou na levém křídle volnou dálnici a na bodu kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, Jan Bednář šel ale rychle do kolen, aby puk podržel v náručí!

06:49
    Jan Grim se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Jana Bednáře nedokázal překonat a domácí brankář zmrazil kotouč pod lapačkou!

02:59
    Jakub Müller byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Sokolov si zahraje první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. M. Zadražil (Švec, Přindiš), 47. Vrána (Urban, Stříbrný), 56. Osmík (Kverka, Stříbrný), 57. Švec (M. Zadražil, Vodička) – 32. O. Bláha (Kružík, Pšenička)

HC Baník Sokolov: Bednář (Fečo) – Kadeřávek, Přindiš (A), Vodička, P. Michálek, Šafář, A. Rulík – Houška, M. Zadražil (A), Švec – Osmík, Kverka (C), Křemen – Stříbrný, Vrána, Urban – Jiskra, Pařízek, Křehlík.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – Müller, Smetana (C), Vl. Brož (A), Mareš, Steinocher, Hes – Kružík (A), Pšenička, O. Bláha – J. Havel, Vildumetz, Filip – Jelínek, Kordule, Krliš – Grim.

Rozhodčí: Michal Kostourek, Martin Grech. Čároví: Miroslav Šimán, Martin Tvrdík