Montreal – Chicago 1:4 (kon.) | St. Louis – Philadelphia 3:4 (po pr.)
HC Olomouc
6:3 (1:1, 4:2, 1:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 16.01.2020, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • turnaj O Pohár DHL • 35. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (19:34:08)

Třetí třetina přinesla jen jednu branku, a to na straně Olomouce, za kterou se prosadil Tomáš Krupa . Hanáci si tak z dnešního zápasu po zásluze odnáší 3 body.

59:30
    Olomouc rozehrává zpoza své brány.

59:00
    Běží poslední minuta 3. třetiny.

58:05
    Indrák trefil z úhlu jen boční síťku olomoucké brány.

57:52
    Mokrý proti lehkému nahození soupeře nastavil svou lapačku a raději přerušil hru.

56:36
    Rachůnek se teď vydal daleko ze svého brankoviště, v bráně ho tak musel zastoupit jeden z jeho spoluhráčů, naštěstí pro hosty se Olomouc nedostala ke střele.

55:50
    Olomouc teď zatlačila Brno do jeho obranné třetiny a hostům se nedaří vyhodit kotouč do bezpečí.

54:46
    Svoboda znepříjemňuje rozehrávku bekům Olomouce.

53:58
    Na druhé straně předvedl Rachůnek v akci své betony.

53:34
    Mokrý se teď při zásahu dostal do těsné blízkosti brněnských hráčů, kotouč ale zkrotil.

52:46
    Dufek nedokázal obejít Hladiše.

52:18
    Vhazovat se bude před brněnským gólmanem.

51:26
    Rutar se probil do útočné třetiny. Jeho střelu od modré Rachůnek kryje.

50:30
    Dopředu může jít Olomouc.

49:50
    Za olomouckou bránou vybojovali kotouč hosté.

48:34
    Kometa je kompletní.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 18. Ministr (Hlaváč, Groch), 21. Mader (Ministr, Kořenek), 23. Mácha (Handl), 28. Rosecký (Kalač, Štědrý), 39. Mácha (TS), 47. Krupa (Hlaváč, Rutar) – 5. Vašíček (Studený, Dufek), 25. Vašíček (Malenovský, Svoboda), 39. Indrák (Svoboda)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader (C), Groch, Hlaváč, Hladiš, Vosátko (A), Rutar, Pírek – Kalač (A), Handl, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Štědrý, Kořenek, Ministr, Tarnoczy
    HC Kometa Brno: Rachůnek (Kubík) – Holemý, Furch, Vašíček, Studený (A), Kowalczyk (C) – Žák, Indrák, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Krška, Malý, Vašíček, Malenovský

Rozhodčí: Koziol – Zedník, Hranoš