Česko – Švýcarsko 0:1 (0:2 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
HC Tábor
Pátek 17.01.2020, 17:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu - play-down • 10. kolo

Konec zápasu. (18:36:00)

59:58
    Vadit jí to nemusí, Tábor zahrál zakázané uvolnění.

59:50
    Tohle bylo snad o deset centimetrů. Těsně vedle, bylo by rozhodnuto, pokud by Dukla trefila prázdnou klec.

59:43
    Hosté si berou oddechový čas a Jakub Korytar zůstává na střídačce.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a ani Táboráci nehrají při přesilovce nijak zvlášť dobře. Což se dá říct o celém utkání a o obou týmech.

58:30
    Tábor je v pěti.

58:15
    Celá situace se ale nyní naprosto otáčí. Dukle končí přesilovka a naopak za 15 sekund bude mít výhodu Tábor, jelikož Šimon Zdarsa se provinil podrážením.

57:15
    Dukla se ale v přesilovce nikam moc nehrne.

56:30
    Adam Kofroň dostává dvě minuty za nedovolené bránění, což se hostům vůbec nehodí.

55:09
    Slibná situace Dukly dva na jednoho. Eremiáš dával kotouč před branku na Chába, který ale puk nezpracoval a nemohl tak zblízka tváří v tvář ohrozit Maláče.

54:08
    Ve středním pásmu bylo vystřeleno, kotouč se odrazil od nízkého stropu do domácí obranné třetiny a tam se také bude vhazovat.

53:08
    Hra dále pokračuje bez výraznějších šancí, ani jeden z týmů samozřejmě nechce udělat chybu.

51:04
    Daniel Pavelec se pěkným hokejovým momentem dostal přes dva hráče až před Korytara, který ovšem kotouč pod betony do sítě nepropustil.

50:20
    Adam Eremiáš po hezké stahovačce střílel k bližší tyči, kde dobře zasáhl Maláč svým levým betonem.

48:56
    David Polodna obkroužil branku a už zakončoval bekhendem do branky. Radoval se – vypadalo to, že z třetí jihlavské branky. Jenže kotouč zůstal stát před brankovou čárou.

48:11
    Dorážka Marka Melenovského zblízka šla dobře do horní části branky, ale rameno Korytara bylo rychlejší.

47:54
    Táborští se osvobozují a ještě dobře vyvezli kotouč ven.

46:53
    To si děláš kozy a poté i pr... I takové výkřiky znějí do hlediště poté, co Filip Cháb dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

46:25
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tak Tomáš Mejzlík byl špatným prorokem a hosté střílí kontaktní branku. Adam Eremiáš už naznačoval, že obkrouží branku. Poté naznačil, zakončil a kotouč za přispění FILIPA BEČVAŘÍKA propadl do sítě. Asistence: Adam Eremiáš.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 13. Nevšímal (Janda), 15. Melenovský (Polodna) – 47. Bečvařík (Eremiáš)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Adam, Šabatka, Janda, Macek, Hrbek, Sapík, Vovsík – Jungwirth, Melenovský, Polodna, Pavelec, Nevšímal, Sopotnik, Bulík, Zdarsa, Valach, Mlejnek, Juřička. Trenér: Marek Melenovský
    HC Tábor: Korytar (Prchlík) – Kofroň, Janda, Herda, Bečvařík, Kohout, Adamec – Polák, Čančura, Cháb, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Matašovský, Suchan, Bašta, Šimák, Vaněk, Souš. Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Vrba – Czubaj, Urubčík