25 25 29
Black Volley Beskydy
0
19 15 27
Pátek 17.01.2020, 17:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Uniqa extraliga mužů • 15. kolo

Karlovarsko potvrdilo roli velkého favorita a na domácí palubovce nepovolilo týmu z Beskyd ani set.

Úvodní dějství bylo zprvu vyrovnané, ale postupem času se domácí dostali do náskoku, který nakonec navýšili až na konečných šest bodů. druhá sada byla nejjednoznačnější. Karlovarsko přehrávalo soupeře ve všech činnostech a uštědřilo Beskydům debakl o deset bodů. Naopak hosté měli šanci ve třetím setu. Ani vedení 11:6, 17:11 nebo 21:17 ale hostující celek nedokázal dotáhnout. Domácí byli v koncovce přesnější a proměnili pátý mečbol. (18:23:10)

Konec zápasu

29:27
    Zápas končí ve třech setech! Poslední slovo v dnešním duelu měl Lukáš Ticháček a jeho eso plachtícím servisem.

28:27
    Pátý mečbol! Souhra na středu nevyšla Beskydům dokonale, Široký smečoval do pásky.

27:27
    Drama pokračuje. Pohotovým úderem do středu kurtu se prosadil Marcel Lux.

26:27
    Beskydy mají setbol. Nyní už si hostující blok počkal na smeč Patočky.

26:26
    Ani čtvrtý mečbol není proměněn. Mečiar se opět postaral o srovnání stavu.

26:25
    Už už to vypadalo, že bude Lux zablokován, ale domácí se zázračně vykryli. Dlouhou výměnu zakončil až Marc Wilson.

25:25
    Wiese svým servisem soupeře příliš nepotrápil. O srovnání se opět postaral Mečiar.

25:24
    Třetí mečbol. Na středu nechal Ticháček vyniknout Wilsona.

24:24
    Srovnáno. Kozák vybojoval bodovku a poté mohl vyrovnat z hlavního kůlu Mečiar.

24:23
    Lukáš Vašina se postavil na podání. Hosté odvrací konec zápasu vynikající souhrou do hlavního kůlu.

24:22
    Dva mečboly! Hosté riskovali na podání, ale míč skončil jen pod páskou sítě.

23:22
    Až nyní se prosazuje také hostující tým. Se štěstím se prosadil v útoku Kozák.

23:21
    Nápor Karlovarska pokračuje. Kozák narazil na parádní blok Vašiny.

22:21
    Patočka pokračuje na podání. A domácí otáčejí stav třetí sady útokem Marca Wilsona.

21:21
    Je srovnáno! Středem to hostům nevyšlo, Wilson byl se svým blokem na správném místě.

20:21
    Oddechový čas pro hosty.

20:21
    A domácí jsou ve hře. Kozák narazil na skvěle sestavený dvojblok domácího celku.