Levante – Alavés 0:1 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 2:1 (kon.) | Osasuna – Valladolid 0:0 (kon.)
Eibar – Atlético 2:0 (kon.)
CA Osasuna
0:0 (0:0)
Real Valladolid
Sobota 18.01.2020, 18:30 • Estadio El Sadar, Pamplona • Španělská LaLiga • 20. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec skutečně končí bezbrankovou remízou. I druhý poločas nám přinesl vyrovnanou podívanou, přičemž největší šance, a sice z hostující strany, skončila na horní konstrukci. Osasuna však měla posléze mnohem více ze hry, avšak finální fáze nebyla vůbec optimální. Dnešní utkání navíc přineslo řadu hodně ostrých soubojů, sudí tak měli plné ruce práce.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 16:10. (20:21:58)

90+3

90+2
    Masip v krátkém časovém sledu opět vykopával, tentokráte poslal míč pouze ven z hrací plochy – aut pro domácí hráče.

90+1
    Villar si nedokázal načasovat náběh za nahrávkou, pomezní sudí si velice přesně všiml ofsajdového postavení. Masip si dává s rozehrávkou od své branky načas.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Hrdinou tohoto zápasu mohl být domácí Ávila! Ten se po rohovém kopu opřel do míče zpoza vápna, jeho jedovku přizvedl těsně nad břevno jeden z protihráčů.

88
    Osasuně i nadále skřípe přechodová fáze, což se potvrdilo před malým momentem. Real se také daleko nedostal, což je ale už tradičním obrázkem zápasu.

87
    Fernández poslal vysoký centr zhruba k hranici pokutového území, kde v přetlačované dokázal uspět kolega Ünal, který měl na následnou nahrávku málo času.

84
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Míchel, přichází Óscar Plano.

84
    Na opačné straně hrací plochy se k míči dostal také Fede, který ho však celkem zbytečně daroval soupeři. Ten bude muset rozehrávat až od svého vápna.

83
    Do útočného výpadu se před malým momentem zapojil také obránce Vidal, který využil spolupráce se Brašanacem, avšak následným centrem našel soupeře.

82
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Juan Villar.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem deseti minut, i nadále sledujeme taktickou bitvu. Nutno dodat, že tento zápas nepřinesl moc šancí.

80
    V posledních minutách se probudili také fanoušci, kteří jsou téměř celý zápas hodně potichu. Osasuna potřebuje podpořit, v posledních minutách má navrch.

79
    Žlutou kartu dostává Rubén García (CA Osasuna).

78
    Ávila se mohl řítit sám na Masipa, nicméně hostující brankář se bleskovým způsobem vydal ze své branky, přičemž se k hracímu předmětu dostal jako první.

77
    Kdepak. I opakovaný záběr prokázal, že hostující Kiko zahrál hlavou. Domácí tak alespoň zahrávali rohový kop, avšak ani ten nepřinesl nic nebezpečného.